2737
2734
عنوان

لطفا بازنشسته ها یا بلدا بیان

43 بازدید | 11 پست

نمیدونین حقوق بازنشستگی تقزیبا چقده

دختری که سختی براش معنا نداره ب رویاهاش نه نمیگه....(اینجانب تعهد به خدای رنگین کمان دارد) #کیان_پیرفلک♡#توماج_صالحی

بستگی داره عزیزم مثلا من بازنشتگی آموزش پرورش هستم امسال حدود۱۲تومن وپدرم کارمندساده بوده الان فکرکنم ۷۷۰۰که اضافاتشوبدن به ۹تومن برسه ولی مثلا عموم خودش ۲سال اخرو حداکثر داده الان حدود۳۰میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی داره عزیزم مثلا من بازنشتگی آموزش پرورش هستم امسال حدود۱۲تومن وپدرم کارمندساده بوده الان فکرکن ...

شما قبل بازنشستگی حقوقتون چند بوده.؟

همکارم دوازده سیزده بوده الان ۶ و نیم میگیره 

...
وا اینهمه کم میشه؟چون من وظیفه بگیر مرحوم مادرمم که مامانم بازنشسته بود ومن چون جداشدم حقوقش بهم تعل ...

آره بنده خدا  میگفت دنبال کار دیگه هست .بچه هاش مجرد هستن و هنوز شاغل نیستن .

...
2740
آره بنده خدا  میگفت دنبال کار دیگه هست .بچه هاش مجرد هستن و هنوز شاغل نیستن .

خدا به همه برکت بده حقوق من وپدرم روهم ۲۰میشه وواقعا اضافه نمیاریم یه زندگی معمولی تازه پسرمم نصف هفته بامنه ماهی هم ۱تومن توکارتش میریزم

مادرمم سال ۷۸بازنشسته شد اون وقتا میگن اختلاف زیادی نداشته

من‌خودمم راستش نمیدونستم بازنشستگی اینقدر حقوق کم میشه .

البته شنیدم اگر دو سال آخر معاونت  یا مدیریت  یا روستا بگیری همون روی حقوق بازنشستگی میمونه 

...
خدا به همه برکت بده حقوق من وپدرم روهم ۲۰میشه وواقعا اضافه نمیاریم یه زندگی معمولی تازه پسرمم نصف هف ...

الهی آمین ان شاءالله همه پر روزی باشند   

درسته  الان  که هزینه ها بالاست .خدا حفظتون کنه 

...
من‌خودمم راستش نمیدونستم بازنشستگی اینقدر حقوق کم میشه . البته شنیدم اگر دو سال آخر معاونت  یا ...

هر چندوقت قانونا عوض میشه ولی برای بازنشسته های خدمات درمانی ۲۵۰۰روبگیرکارشناساش خوب جواب میدن وبرای تامین اجتماعی۱۴۲۰روبگیر