2737
2739
عنوان

پارتنرم یه هفتس منو ندیده...

138 بازدید | 10 پست

دقیقا یه هفتس همو ندیدیم چند روز پیش بهش گفتم بریم بیرون لحظه آخر کنسل کرد گف سرم شلوغه نمیتونم بیام 

از اونروز چند بار با دوستاش رفته بیرون ولی ب من نگف بیا ببینمت 

تو چت و اینا باهام خوبه 

نمیخوام مستقیم بهش بگم چرا نمیای پیشم چجوری بهش بفهمونم؟؟ 

یه هفته زیاده؟

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتو مشغول نشون بده ،بهش کم محلی کن و نشون بده با دوستات توهم بیرونی

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
2740
آره واقعا زیاده از نظرم وقتی وقت داره با دوستاش بره بیرون 

آها

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..