2737
2739
عنوان

اسم دوقلو دختر پیشنهاد بدین.

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 76 پست
ماهواره.مه رو

ماهواره؟😐

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو چه سبکی آخه؟

می خوام کم تر شنیده شده باشن ولی عجیب و غریب هم نباشن.

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//حسِ خوب مثل زمانی که بهاره و صبح زود یهو از خواب بیدار میشی پنجره رو باز می کنی یه باد خنکککک میاد و زود میری دوباره زیر پتو😆مثل خوابیدن زیر کولر با پتو🤣یا حس خنکی آب دریای خزر وقتی می خوره به پاهات🌊یا شایدم بوی دور گردن نوزادی که شیر مادرش رو می خوره😍چایی که دم کرده ای و خستگی روزت رو می شوره و می بره☕و....از کوچیک ترین و عادی ترین اتفاقات اطرافمون لذت ببریم....شاید هیچ وقت خوشیای بزرگ نصیب ما آدمای عادی نشن ولی خوشیای کوچیک چی!!
2740

دلوین

سلوین

سوین

هانا هلنا

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
قشنگه ولی قاطی میشه

😂😂آره ممکنه چون اسم ها رو مخفف میگن

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃
دختر یا پسر ؟ 

هر دو دختر.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//حسِ خوب مثل زمانی که بهاره و صبح زود یهو از خواب بیدار میشی پنجره رو باز می کنی یه باد خنکککک میاد و زود میری دوباره زیر پتو😆مثل خوابیدن زیر کولر با پتو🤣یا حس خنکی آب دریای خزر وقتی می خوره به پاهات🌊یا شایدم بوی دور گردن نوزادی که شیر مادرش رو می خوره😍چایی که دم کرده ای و خستگی روزت رو می شوره و می بره☕و....از کوچیک ترین و عادی ترین اتفاقات اطرافمون لذت ببریم....شاید هیچ وقت خوشیای بزرگ نصیب ما آدمای عادی نشن ولی خوشیای کوچیک چی!!
دختر پسرشو نگفتی

هر دو دختر.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706