2733
2734
عنوان

دعوا سر مهریه و طلای عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 65 پست
خو چی کار کنم؟  همه چی رو بهم بزنم؟  ولی خداییش راست میگه خانوادش راضی نیستن

خب توام بگو خانواده ما راضی نیستن. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی یه وصلت ایطور پیش میره بذارید تموم بشه. 

بعدم مهریه بیشتر از۱۱۰ تا رو نمیشه نقد کرد.

همه ش مقایسه و حرف مامانم و مامانت و مهریه خواهرم و عروستون دختر داییم انقد بود همسایه دختر عموم اونقدر بود.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2728
خو چی کار کنم؟  همه چی رو بهم بزنم؟  ولی خداییش راست میگه خانوادش راضی نیستن

خب تو راضی؟ اگه راضی که مشکلی نیست زندگی توعه مهریه توعه 

ولی نه ۲۰۰ تا تو نه ۷۰ تا اون 

همون ۱۱۴ تا عرف که اکثرا میزنن 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
خو چی کار کنم؟ 2ساعت حرف زدم باهاش راضی نشد 

توام راضی نشو 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740
👌👌👌 با همین عاشقتم عاشقتم داره حرفای مامانشو به کرسی می نشونه صدالبته به نفع خودشم هست دیگه  ...

اکثرمون لالایی بلدیم ولی خودمون خوابمون نمیبره نه؟😉

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

بعد  اون طرف با این همه ادعای دوست داشتنش قراره برای شما چیکار کنه؟

ن طلا ن مهریه!!

فقط از شما توقع داره!

من بودم میگفتم باید علاقتو ثابت کنی!

ن مامانش رو راضی میکنه ن میتونه کاری کنه 

اکثرمون لالایی بلدیم ولی خودمون خوابمون نمیبره نه؟😉

نه 

همه ی ادما یه روزی از خواب بیدار میشن که برای همه دیر نشده. 

2706