2733
2734
عنوان

بچه ها من تازه دارم ۴۰ سالگی ازدواج می کنم یکم می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 62 پست

بمون ۶۰ ازدواج کن بخور بخواب😐خسته نشدی از این زندگی یکنواخت بخور بخوابم زیادد خوب نی ازدواج کن کیفشو ببر خوشبخت شی

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تا ۴۰ سالگی اینجوری تربیت شدی.....شکل گرفتی ، بدون زندگی مشترک یعنی برای هر پیشرفت مادی و معنوی و اخلاقی باید صبور بود و تلاش زیاد کرد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

به همسرت و شرایط ربط داره نه صرف ازدواج

والا من اونقدری که بعد ازدواج خوش بودم خونه بابام نبودم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731

بسلامتی 

قطعا شرایط تغییر میکنه 

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
بمون ۶۰ ازدواج کن بخور بخواب😐خسته نشدی از این زندگی یکنواخت بخور بخوابم زیادد خوب نی ازدواج کن کیفش ...

باشه عشقم

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم
2740
دگ تو چهل سالگی این چ فکریه اخه  نهایتا شرایط زندگی هم بد شه مگ چند سال دگ میخای عمر کنی ک نگر ...

گفت ۴۰ سالمه ها نگفت ۶۰ ۷۰ سالمه

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱

عزیزم ب نظرم تو سنی هستی ک میتونی خیلی منطقی فکر کنی و اینم میدونی ک مجردی و متاهلی خیلی متفاوته هر کدومشم خوبی و بدی خودش رو داره اگه طرفت انسان خوبیه و شرایطی ک میخوای رو داره قبول کن وگرنه ن 

چه خوبه هستين🥰بهترينا باشه سهم هممون
2706