2737
2734
عنوان

وای یکی از همکارامون عکسشو

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 43 پست

هرکس حق داره هرجور دوست داره لباس بپوشه

تایم اداری فقط معلمه و باید متناسب با شغلش رفتار کنه و نمی تونه هر نظری داره رو بگه جون بچه ها تو سن حساسی ان

غیر از اون حق داره واسه خودش هرتصمیمی دوست داره بگیره

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

اگر آگاهانه خودش گذاشته موافقم خیلی کار زشتیه 

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
هرکس حق داره هرجور دوست داره لباس بپوشه تایم اداری فقط معلمه و باید متناسب با شغلش رفتار کنه و نمی ...

اخه عکساش مثل بازیگرای فیلمای سوپر و بد بود.حالا حداقل آستین کوتاه می پوشید طوری نبود خیلییییی لباسش لخت بود

ایشون چون معلمه فرارنیست همیشه پوشش خوب باشه اونطور پسندیده وهمینطور ایشون فقط توایم کارشون با لباس اداری ویا لباس مناسب میان قرارنیست همه جا همینطور باشن  

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2706