2737
2734

400ازدواج کردم دارم جدا میشم اونم همون سال ازدواج کرد و دعوتش کردم واینا بعد که بخاطر کار همسر سابقم مجبور شدم بریم یه شهر دیگه و الان باز برگشتم حالا دو جلسه ای همش می‌پرسه اینجایید با خانواده همسرتی واینا  امروز همش میپرسید بهش گفتم رفت جنگ😂😂😂اونم جا خورد گفت رفت فلسطین غزه اونجا بهش گفتم آره الان اسرائیل میزنه تیکه پارش می‌کنه از دستش راحت میشم اونم تعجب کرده هی میپرسید چرا اینجور میگی ومگه دوسش نداری و فلان  که از اینجا به بعد دیگه پیچوندمش😐😂 

ولی حال من خراب شد از سوالاش😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

رک بگو جدا شدیم

خودتون واسه خودتون طلاق رو ننگ و عار میکنید 

مگه رسواییه پنهانش میکنی؟؟؟

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

چرا نمیتونید راحت بگید دارم جدا میشم و صحبت در موردش ناراحتم میکنه؟

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
دروغ لازم نبود. اگر واقعا دوستت هست یا حقیقت رو میگفتی یا جواب نمیدادی خودش بیخیال میشد.

حالا شاید رفته جنگ خودشم کارش اینجور چیزاس😐😂ولی فکر نکنم بره خیلی ترسوعه

دوس ندارم دیدش بهم عوض شده و فاصله بگیره

خب چرا باید دیدش عوض بشه. اگه بعداً بفهمه که بهش نگفتی قطعا دیدش عوض میشه. 

خیلی راحت بگو با هم سازگاری نداشتین‌و اگر دلایلتو‌خواستی حتی میتونی بهش بگی و در آخر هم بگی دیگه نمی‌خوای در موردش صحبت کنی چون ازارت میده فکر کردن به گذشته. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2706