2733
2734
عنوان

اونایی که سر....خودکشی کردن

308 بازدید | 48 پست

اونایی که سر کنکور خودکشی کردن و الان درک میکنم 

یهو میزنه به سر آدم ...

با تیکه های بعد قبول نشدن 

با تحقیرا 

با شمادت کردنا 

سخته کنار اومدن

۳.۴ سال پیش میگفتم هه مگه آدم سر کنکور خودکشی میکنه قبول نشدم که نشدم ولی تا رسیدم به این موقعیت درک کردم 

سخته 

خیلی سخته 

کاش کنکوری وجود نداشت💔

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 

سخت تر از پشت کنکور بودن هم هس 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بل یکی از فشار های روانی بالاس بدون اغراق این دوران

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی
2731

چند سال بعد که بگذره میگی چه خر بودم که واسه کنکور میخواستم خودکشی کنم 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740

کنکور سخته قبول دارم ولی هر سنی و هر موقعیتی سختی های خودشو داره.فقط تلاش کن چ موفق بشی چ نشی با سلامت روان این مرحله رو بگذرونی.گیر نکنی..

اینو وقتی هم سن من شدی درک میکنی

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
چند سال بعد که بگذره میگی چه خر بودم که واسه کنکور میخواستم خودکشی کنم 

سخته 

خیلی سخته 

من چجوری به نامزدم هنوز عقد نکردیم بگم قبول نشدم خودش تحصیلکردس رو درسم حساسه 😔

کنکور سخته قبول دارم ولی هر سنی و هر موقعیتی سختی های خودشو داره.فقط تلاش کن چ موفق بشی چ نشی با سلا ...

بخدا نمیتونم دست خودم نیس حالمبد خیلی داغونم 

اینو از منی بشنو که ارشدمو گرفتمو دکتری قبول شدم ولی نه اون دانشگاهی که دلم میخواست و الان دارم برای چندرغاز کار میکنم. اگر همون اول رشته ی تاپی قبول شدی که هیچ مبارکه.اگر نه برو پیام نوری علمی کاربردی چیزی که فقط ی مدرکی گرفته باشی در کنارش یه حرفه و هنر یاد بگیر یه کاری که تقاضا داشته باشه بازارش خوب باشه درس بخون و کار کن. میرسی به ۳۰ سالگی میبینی چقد پس انداز داری چقدر حرفه ای و با سابقه ای توو اون حرفه. مسیر زندگیتو از همون اوایل جوونیت با پول مشخص کن نه با درس

چرا من پس اصلا واسم مهم نیس همینجوری ثبت نام کردم در دهن بقیه رو ببندم میرم پیام نور😂

خوش به حالت 

من یه چیز دیگه هم که چجوری به نامزدم هنوز عقد نکردیم بگم که اگه قبول نشدم رو درسم خیلی حساسه خودشم تحصیلکردس

2706