2733
2739

چکار کنم؟

@ازسارابپرس    

یکیم نینی یار تگ کنه چرا اینطور شده رو حالت رایانه هم نیستا

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

حالا برعکس تو، من دوست دارم ریزتر بشه

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

سلام

اگر روی حالت رایانه نیست پس این مورد رو چک کنین:

برای مثال مرورگر کروم:

تنظیمات ⬅️ دسترس پذیری ⬅️ مقیاس گذاری نوشتار 🟢 رو روی ۱۰۰ بگذارین 

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی ممنونم♥️

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

@niniyar_3    

@niniyar_5    

میشه لطف کنین اونیکی کاربریه منو مدت تعلیقیشو کم کنین لطفا؟ چون کاربریه اصلیمه واقعا نمیدونستم که اونتادیک ممنوعه نمیدونستم بخدا

@niniyar_3    

@niniyar_5    

بخدا اشفته شدم حالم بده نمیدونم باید چکار کنم من نمیدونستم اون تاپیک‌ممنوعه میشه لطفا خاهشا مدت زمان مسدودی رو بکنین یه هفته یماه زیاده به قران💔💔بخدا نمیدونستم که اون بحث اشتباهه تروخدا ازادم کنین 

اگه میخایین ازادم کنین بگین تا تگتون کنم توی ژکی از تاپیکای اون کاربریم🥺🥺🥺

2738
@niniyar_3     @niniyar_5     بخدا اشفته شدم حالم بده نمیدونم باید چکار کنم ...

سلام اگر در مورد جنگ و اسرائیل بوده نمیشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

لخدا نمیدونستم موضوع ممنوعیه وگرنه نمیزدم گفتم خاستگارم نظامیه‌و خوشم نمیادو اینحرفا واقعا قصد بدی نداشتم بخدااا

نمیدونم اگه کاربریمو ببینید میتونید تاپیک حذف شدم رو هم ببینید یانه ولی بخدا راجب خاستگار نظامی بود توی یکی از تاپیکای اون اکانتم تگتون میکنم

لخدا نمیدونستم موضوع ممنوعیه وگرنه نمیزدم گفتم خاستگارم نظامیه‌و خوشم نمیادو اینحرفا واقعا قصد بدی ن ...

باشه سر یه هفته بگو باز میکنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
باشه سر یه هفته بگو باز میکنم

سلام نینی یار عزیز بهم گفتین سر یه هفته باز میکنین اونیکی اکانتمو 

الان دقیقا یک هفته گذشته♥️ ممنون میشم بازش کنین الان توی اون اکانتم تگتون میکنم♥️

2706