2737
2734
عنوان

لطفا فقط مذهبیا بیا ممنون🙏 ازدواجم منو حسابی گناهکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 98 پست
چرا قبلش متوجه نشدی همسرت پوشش رو دوست نداره؟ 

ما فقط خواستگاری داریم بعد عقد   تو دوران عقد  ک اصلا نم پس نمیداد ب پوششم ولی همون اول فهمیدم نماز و قرانش  تعطیله و  حجابشونم کاملااااا مصنوعی بود بندهای خدا پوششون فرق داشت بخاطر  احترام خاحواده ما و ب قول شوهرم مخ زنی از ما اونطور میامدن   بماند تو عقد چ ماجراها داشتم  جدای از اصول دین 😒🖤🤦‍♀️

حتی ماسک میزنم شوهرم تیکه میندازه یا خوشش نمیاد حالا اگر رز بزنم    و ب قول خودش تیپ بزنم ...

زندگی را زیادی سخت میگیری حالا یکم به خودت برسی بخاطر خوب شدن روابطت با شوهرت و حفظ زندگیت با بچه هات واسط ثواب هم هست عزیزم ،درسته چادر قشنگه ولی با تیپ خوب امروزی هم میشه با حجاب بود الان اکثریت جامعه در حد معمول آرایش دارن و عطر میزنن زیادی متفاوت بودن بیشتر توی چشمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسلام حقو به مردا میده همیشه 

پس هر جور اون دوست داره میشه 🤔

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

مشکل شما غیبت و ...نبست اینکه مشکل زتدگیتو به پدرت یا مشاور بگی که غیبت نیست قصدت که تخریب شخصیت نیست اصلاح زندگیته ولی مهم اینکه هنوز خودت به تصمیم قطعی نرسیدی که طلاق بگیری یا نگیری و بیخودی خانوادتو درگیر کردی

2731

حالا فكر كن ماچند تا خواهريم همش پيش هم درددل ميكنيم از خواهرشوهرو جارى گرفته تا شوهر وخواهرشوهر وفلان ببين ما چقد غيبت ميكنيم😔

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
ولی باید شناخت کامل کسب بشه ک سر چیزای مثل پوشش ب مشکل نخورن الانم ب شوهرت بگو همینه ک هست من خودم ...

دیگه هر کسی طبق شرایطی ک  رشد کرده یک سری اعتقادات برا خودش داره من  هم تو خانواده  با این پوشش رشد کردم ولی تو خونه کم اصلا نمیزارم جوری ک موشش منو و لباسامو حتی خواهر شوهرام میرن عینشو کپی برداری میکنن   در حدی ک لباسای زیرمم ببخشید   دنبال میکنن چی میگیرم   و از کجا 🤦‍♀️😑

ولی بیرون من دوست ندارم 

ولی یک نکته داره شوهرم دوست داره ب خودم برسم  ولی اگر کسی نگام کنه   میاد تو خوته لهم میکنه  میگه چرا نگات کرد و چرا با لبخند فلانی سلام کرد و جرا حتما خوشت امده 

با موشش و بی ارایش برم بیرون باز قشننننگگگگ اه میکشه ببخشید زنهای خوشپوشو نیبینه میگه   خدا شانس داده ب دوست مسراشون  یا شوهرشون  اینا زنن و ۰۰۰ میگم خب من بپوشم یکی نگام کنه مشکلی نداری میگه تو سرتو مثل ادم بنداز پایین بقیه رو نگا نکن کسی نگات نمیکنه  اخرشم دعوا میشه من کتک میخورم  

ما فقط خواستگاری داریم بعد عقد   تو دوران عقد  ک اصلا نم پس نمیداد ب پوششم ولی همون اول فه ...

بین خواستگاری تا عقد حدالقل باید 6 ماه فاصله باشه اونم با رفت و امد دو طرف و مشاورا میگم 500 ساعت باید حضوری باهم صحبت کنید

قطعا اونموقع متوجه میشدین

حالا فكر كن ماچند تا خواهريم همش پيش هم درددل ميكنيم از خواهرشوهرو جارى گرفته تا شوهر وخواهرشوهر وفل ...

نکنین بخدا  همشون میان تک تک جایی ک  حس شرمندگی  در مقابل اون حس هیچی نیس یقه ادمو میگیرن 

فکر کن بخاطر کسی ک اذیتت کرده ازش بدت بیاد حقم داشته باشی الکی الکی عذاب بکشی فقط بخاطر  غیبت 

2738
دیگه هر کسی طبق شرایطی ک  رشد کرده یک سری اعتقادات برا خودش داره من  هم تو خانواده  ب ...

چقدر پست فطرت و بی منطقه

زن بی ححاب میخواست میرفت میگرفت نمیشه ک ی ادمو عوض کنی اونم 100 درصد یرخلاف عقایدی ک داره

خوبه حالا میگی حساسه فکر کن بی حجاب بودی یکی نگات میکرد

الکی غیرت ب خرج میده

واقعا این غیرت نیست خاک تو سرش

اگه فقط بخاطر این مسائل مذهبی قهر میکنی و میخوای جدا بشی الکی زندگیت را خراب نکن 

هیچ کسی صددرصد نیست 

بخوای بعدا هم ازدواج کنی معلوم نیست شوهرت چطور باشه 

بچه هات هم از خدا متنفر میکنی که بخاطر این چیز ها جدا شدی 

ولی اگه مشکل اخلاقی داره و یا سایر مشکلات اون موقع تصمیم بگیر 

به هیچ عنوانم قهر نرو مگر اینکه بخوای صددرصد جدا بشی

من خودممآدم مذهبی هستم هم نمازم رادسر موقع میخونم و هم روزه ام رامیگیرم 

اما خوب خیلی موقع ها سازش مهمه 

نمیشه که همه را به زور دیندار کرد

الان ک بر گشتم    کلا چند میلیارد باری ک قهر کردم تو این ۱۰ سالو میگم مجبور میشم توصیح بدم ...

توی ایتا کانال "تجربه های کلاس همسرداری تنها مسیر" رو سرچ کن.

اول تجربه ها رو بخون و بعد اگه خوشت اومد توی دوره همسرداری شرکت کن. به یاری خدا میتونی زندگیت رو بسازی‌.

میخواستم لینک بذارم ولی سایت اجازه نمیده متاسفانه

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
بین خواستگاری تا عقد حدالقل باید 6 ماه فاصله باشه اونم با رفت و امد دو طرف و مشاورا میگم 500 ساعت با ...

بعله موافقم ولی افسووووووسسسسششش برا منی هست ک اون  موقع این چیزارو کسی ن قبول داشت ن درک میکرد و عیب و بد میدونستن    همین مشاورهای طلاق کاش قبل ازدواج بود قانونش 

میدونستی همین ازدواج بخاطر مذهبی بودنت اینطوریه چون سنتی ازدواج کردی و بدون شناخت وگرنه پوشش مورد پ ...

اصلا اینطور نیست 

اینا تو تخقیق کم گذاشتن و دوران اشنایی نداشتن وگرنه روش سنتی بهتره از عشق و عاشقیه ادم با عقل میسنجه نه با دل 

من با عشق به یه کاهدونی زدم که نظیر نداره 

شوهرم چون منو میخواست خود واقعیشو نشون نداد بعد ازدواج فهمیدم چه غلطی کردم😥

ما هم تو فامیلمون البته دوران نامزدی غیر رسمی نداریم بعد بله برون فرتی میریم محضر

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
دیگه هر کسی طبق شرایطی ک  رشد کرده یک سری اعتقادات برا خودش داره من  هم تو خانواده  ب ...

شوهرت خودشم نمیدونه چی میخواد

یاهاش اتمام حجت کن یا چادری و یا مانتویی قرلر نیست ادم هرروز رنگ عوض کنه ،نگاه کردن دیگران هم به شما مربوط نیست 

شوهرت شکاک و پارانوئیده ؟

نکنین بخدا  همشون میان تک تک جایی ک  حس شرمندگی  در مقابل اون حس هیچی نیس یقه ادمو می ...

اره متاسفانه ما عادت كرديم همه چيزو به هم تعريف ميكنيم با جزئيات خودمونم چند تا خواهريم مثلا امروز رفتم خونه پدرشوهر اينجورى شد اونجورى شد خيلى غيبت ميكنيم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2706