2737
2734
عنوان

شعارای الکی که مادرشوهر مثل مادره!لروس مثل دختره!صدسال!

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 93 پست
ن والا مادرشوهر من عین دخترشم هرچی برای دخترش میخره میره عین همونو برای منم میخره ی لباس خرید برای ...

من خواهر شوهر ندارم برادر شوهرم ندارم ولی همیشه عین ی دوست باهام رفتار کرده ن فش ن بی احترامی خیلی خوبن بام واقعا 

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بصورت معمولی و روتین مادرخونده ممکنه مادر بشه اما مادرشوهر نه استثنا هم البته همیشه هست

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
اشتباه اونه که مادرشوهر  رو میگن مامان ،چه مامانی چه مادری؟ اسمش+خانم باید گفت

بخدا منم راضی نیستم مامان صداش کنم

ولی انقدر عفریتس اگر مامان نگم بهش جرم میده بقرآن

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
2740

اگه زن داداش ومادرمنو ببینی نظرت عوض میشه البته زن داداش من هیچ کس نداره ،یه وقتایی فکر می کنم من عروسم اون دختر الانم باهم رفتن مسافرت ،امااا مادرشوهر خودم مار بزنه زبونش رو ۵عید دیدمش همون امشب داریم میریم با جاری یکم بهش شوک بدیم اونجا حالا فاصله ای هم نداریم نهایت ۵ دقیقه باماشین

2706