2737
2739

خوب چه کاریه با بچت برو دیگه من که دوبار زایمان کردم یه روزم از خونم نرفتم

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره با مادرت چقدر راحتی

خیلی 

فقط 45 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

وای چه جوری میتونید خونه خودتون نباشید؟!

خونه پدر آدم بهشت اصلا، ولی من حتما تو خونه خودم رو تخت خودم خوابم می‌بره

یک شنبه هم زایمانمه، به مامانم گفتم نمیام اونجا اون میاد دو سه روز 

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2731
2740
بچت ببر بروخونت 

نمیشه باید یکی کمکم بگیرش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
وا مگه میشه بچه ۱۲ روزه رو تنها گذاشت جایی؟ درضمن برا چی میخوای بری؟ شرمنده تا پایان خونریزی که تقری ...

عزیزم برای رابطه نمیگم من که الان خون ریزی دارم دلم میخواد برم خونم بعدم مادرم و مادر بزرگم پیش هستن همین الانم بچه رو اصلا نمیزارن به دست من مادرم می‌گفت امشب میخوای بری برو صبح بیا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه شیر خشک میخوره؟قدمش مبارک

اره عزیزم متأسفانه سینه هام اصلا به شیر نیومد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706