2733
2734
عنوان

تست بارداری

33 بازدید | 5 پست

سلام دوستان یه سوال داشتم لطفا بی تفاوت رد نشید

من حدود ۵۰ روزه ک از موعدم میگذره

از ۳۰ روز پیش کمردرد شدید داشتم یک هفته خیلی شدید درد میکرد بعدش درد مرتب بود ولی اگ فعالیتی انجام می‌دادم بیشتر خودشون نشون میداد 

حالا درد قطع شده ولی ترشحات واژنم عادی نیست یعنی تا الان این اتفاق برام نیوفتاده(ترشح واژن کمی بیشتر شده و وقتی دستمال میکشم رنگ زرد و زره هایی از سبز میزنم اما بو نداره)

۳.۴ روز پیش بیبی چک زدم منفی بود

اینم بگم که حدود ۵ ماهه پریودم منظم شده قبلش نامنظم بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

50 روز گذشته خواهر من، اگه باردار بودی حتما بیبی نشون میداد

با این حالت هایی که گفتی عفونت داری احتمالا  یا بخاطر تغییر فصله چون منم دقیقا همین طور شدم 

ترشحات غیر عادی و سبز و زرد، 16 روزم از موعدم گذشت و بیبی زدم منفی بود حالا امروز پریود شدم

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731
50 روز گذشته خواهر من، اگه باردار بودی حتما بیبی نشون میداد با این حالت هایی که گفتی عفونت داری احت ...

منم حس میکنم عفونت ممکنه باشه

دیگه صبر فایده نداره باید اقدام جدی کنم 

50 روز گذشته خواهر من، اگه باردار بودی حتما بیبی نشون میداد با این حالت هایی که گفتی عفونت داری احت ...

منظرم از پنجاه روز یعنی من ۱۶ اسفند شدم

تا الان ۳۰ فروردین نشدم

ذهنی گفتم ۵۰ روز