2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست دارم ۷۰ و ۶۰ کیلوییت رو ببینم 

ببینم چه ملکه ای میشی🤩

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2731
دیگه ۱۴۰۴ رو با 6۰ کیلو شروع میکنم

ان شاءالله 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2740
😍😍ای وای

ماشاءالله بهتون امضارو دیدم، منم رژیم بودم ماه رمضون بامیەزولبیا نزاشت ادامەبدم ولی باز باشگاه وازاین شنبە دارم

ولاته که م پـــرم له تو...له جوانی تو...له عیشقی تو... ولاته که م ئاوەیان و ئه ویندار بمینی "ولاتی کورده واری"
دیگه ۱۴۰۴ رو با 6۰ کیلو شروع میکنم

میدونی اون موقع حالت چشمات مشخص میشه

فرم لبات هم ماشالله خیلی خوبه 

همین جور ادامه بده خیلی خوبه

واقعا عالی شدی عزیزم، آفرین و ماشالله به اراده ات، ایشالله برسی به وزن ایده آلت.     خدا ...

موافقم وهمچنین جوان تر

شوخی کردم ولی تومیخای لاغر بشی سیگار بکش

😐😐😐😐😐😐

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706