2737
2734
عنوان

آقا هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

314 بازدید | 30 پست

سلام به همه خواهرام من ساکن کرج ام و بزرگ شده کرج هم هستم 

مدتیه که قصد دارم ازدواج کنم ولی یه چیزایی میبینم تو همین خراب شده کرج تهران  یا کلا داخل اینستا اینقدر خیانت و عادی سازی کردن که واقعا میترسم 

از طرفی هم خودم چون گذشته ام پاک بوده شاید زیادی حساسم یا زیادی سختگیر 

ولی در کل همیشه تو ذهنم بود پاک میمونم و با یکی آشنا میشم و بعدش عاشقانه ازدواج میکنیم ولی دریغ از یه کیس مناسب 

به جایی رسیدم که معیارم فقط وفاداریه 

به نظر شما ترس من بجاس یا زیادی حساسم.؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر چی مذهبی تر بگیری احتمال خیانت پایین تره

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
2738

شما پسرا یه زن میخاید با صورت انجی جولی ولی با سیرت فاطمی. وقتی دنبال پلنگ ملنگا هستید معلومه وفادار نیستن

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2706