2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان

76 بازدید | 12 پست

سلام کسی با ذخیره تخمدان پایین باردار شده؟ زیره 1 کسی بوده بهم امید بدید 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

وقتی خدابخوادهمه چی میشه ابجی من چسبندگی شدید داشت تنبلی شدید سالی یکبارپریود میشد دکتراگفتن بچه دار بشه می میره الان یک دخترنازو خوشگل داره۶ماهشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن درمانش فقط اصلاح سبکه 

دیشب تا ساعت 2شب دکتر بودم گفت ذخیرت خیلی پایینه، شاید لازم باشه تخمک اهدایی بگیری، الان یه هفته است سردیجات تقریبا حذف کردم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2731
وقتی خدابخوادهمه چی میشه ابجی من چسبندگی شدید داشت تنبلی شدید سالی یکبارپریود میشد دکتراگفتن بچه دار ...

ای جونم خدا رو شکر، واقعا خوشحال شدم، منم همینو میگم، میگم صلاح خدا هر وقت باشه میشه، خدا حفظش کنه براتون عزیز دلم

دیشب تا ساعت 2شب دکتر بودم گفت ذخیرت خیلی پایینه، شاید لازم باشه تخمک اهدایی بگیری، الان یه هفته است ...

نه اصلاح سبک خیلیا چیزا رو باید درست کنی مهمترینش میدونم حذف قند مصنوعی و شکر ، ورزش حداقل روزی سه ربع ، کاهش وزن ، حذف کامل استرس و شرایط استرس زا ، استفاده مداوم نوره سنتی بعدش حنا  ، هر روز شیر بادوم ، هر روز سویق روغن مالی رحم و تخمدان هر شب بعدم کیف آبجوش 

نه اصلاح سبک خیلیا چیزا رو باید درست کنی مهمترینش میدونم حذف قند مصنوعی و شکر ، ورزش حداقل روزی سه ر ...

یه فلورا تاجیک تو ایستا هست میگن خوبه، ولی نمیدونم چقدر ممکنه طول میکشه، فعلا چیزایی که شما گفتید رعایت میکنم مسی عزیزم

یه فلورا تاجیک تو ایستا هست میگن خوبه، ولی نمیدونم چقدر ممکنه طول میکشه، فعلا چیزایی که شما گفتید رع ...

منم اونو اسمشو شنیدم ولی بستگی به مشکلت داره چقدر طول بکشه خودتم سرچ کن سبزیجات و میوه زیاد بخور شبا سوپ بخور گرسنگی نباید داشته باشی رژیم اگر داری خیلی اصولی

ببین یه سری دیگه کار بهت میگم اگر اعتقاد داشته باشی انشاالله حتما جواب میگیری

نیت کن هر ماه یه مبلغ مشخص صرف هزینه زندگی چندتا بچه بی سرپرست کنی 

حرز امام جواد ببند 

هر شب ۱۴ بار بگو یا جواد الائمه ادرکنی

هر روز ۷۰ بار حمد به نیت شفا بخون به چشم خودم دیدم طرف انجام داده الان سه تا بچه سالم خوشگل داره 

هر ماه چند تا مرغ یا خروس قربونی کن برسون دست فقیر 

خییلی گره باز میکنه اینکارا انشاالله شمام به خیر و خوشی به خواستت میرسی عزیزم

2740
منم اونو اسمشو شنیدم ولی بستگی به مشکلت داره چقدر طول بکشه خودتم سرچ کن سبزیجات و میوه زیاد بخور شبا ...

ممنون از مهربونیت عزیز دلم، ان شاالله که حاجتت روا بشه و همیشه سلامت باشی، حتما انجام میدم

ای جونم خدا رو شکر، واقعا خوشحال شدم، منم همینو میگم، میگم صلاح خدا هر وقت باشه میشه، خدا حفظش کنه ب ...

ممنون گلم انشالله هرکی بچه میخواد خدابهش بده😘

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
من ۳۴سالمه و دخیره ۰/۷ هست سه ماهه قرص دیها و کوانزیم میخورم نتیجه ای نگرفتم کلا ناامید شدم 

برا منم کوانیز و رویال ژلی و یه قرص گرون دیگه نوشته، امیدت بخدا