2733
2739
عنوان

بچم و کتک زدم ناراحتم خیلی دارم دق میکنم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 98 پست
دخترت مثل بچگی منه هنوز که هنوزه یه حس ترس نسبت به پدر و مادرم دارم با اینکه هیچوقت دست روم بلند ن ...

مامان بابات دعوا میکردن تو بچگی؟

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کار بدی که کردی ولی نه اونقدری که هی بشینی فکر کنی بچه ده ساله نباید گریه میکرد وقتی میگی نر ...

آره اولین بار بود زدم 

بعد ناخودگاه باز میرم سراغ کارای بدی که با باباش کردیم جیغ داد دعوا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوم افتخارم میکنی؟   میدونی دوروز دیگه تو جامعه بره چی میشه؟ متاسفم.

الان کجا افتخار کرد؟ نمیبینی چقدر ناراحته اومده اینجا تا راه حل بگیره

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
ضمنا من کتک زیاد خوردم از پدرمادرم نه ازشون دلگیرم  نه شخصیتم خراب شده نه خاطره بد ...

الان شادی؟با اعتماد بنفسی؟بد بین و خجالتی و نیستی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
ضمنا من کتک زیاد خوردم از پدرمادرم نه ازشون دلگیرم  نه شخصیتم خراب شده نه خاطره بد ...

مامان بابات دعوا هم میکردن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب عزیز من شما باید بری پیش یه مشاور خوب که هم کنترل خشم رو تمرین کنی و هم راهنمایی های مورد نظرت در مورد بچه رو از یه متخصص بگیری
یه مشاور خوب خیلی میتونه کمک کنه با چند جلسه مشاوره میتونه بچه رو از این رو به اون رو کنه

بیشتر از اینکه با هم دعوا کنن خواهر و برادرم رو دعوا میکردن و تنبیه بدنی میکردن

یجورایی هر روز تو خونمون‌داد و بیداد بود سر کوچکترین مسائل

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2740
آره اولین بار بود زدم  بعد ناخودگاه باز میرم سراغ کارای بدی که با باباش کردیم جیغ داد دعوا

ببین اسی منم بچگی بابام خیلی مامانمو دعوا میکرد منم خیلی خجالتی بی اعتماد بنفسم و همیشه از دعوا میترسم کسی چیزی بگه بغضم میگیره و خیلی پرخاشگرم و یه یچه ۶ ساله دارم هر چی میخوام ادم باشم نمیشه انگار رو عصبانتیم کنترل ندارم همش با شوهرم بحث میکنم بچمم برا همین نمیتونه از خودش دفاع کنه خیلی روش حساس شدم هر چی میخوام مث من نشه انگار بدتر میشه، پس خودمونو گول نزنیم و به فکر این نباش بقیه تو بچگی کتک خوردن یا شاهد دعوای مامان باباشون بودن الان اعتماد بنفس دارن یا چی، از همین الان باید جلو خودتو بگیری پیش بچت با شوهرت بحث نکنی مشاور بمن گفت حتی شده با گوشی به شوهرت پیام بده راجب اون موضوعی که میخوای دعوا کنی ولی اصلا جلو بچت بحث نکن، حالا منم دارم تلاشم رو میکنم ادم باشم تو هم میتونی مطمئن باش همیشه جلو خودتو بگیر حرفای تحقیر امیز سرزنش و نصحیت به بچت نکنی ، یه کلیپ دیدم گفته بود فقط یکسال هر روووز به بچت احترام بذار اون وقت تاثیرشو میبینی که چه بچه ای تربیت کردی

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
خب عزیز من شما باید بری پیش یه مشاور خوب که هم کنترل خشم رو تمرین کنی و هم راهنمایی های مورد نظرت در ...

خودم احساس میکنم افسردگی دارم مثلا میدونم باید برم میش،مشاور یا فلان دکتر برا خودم اصلا دلم نمیخواد برم بیرون هیچ اقدامی بکنم همش میگم هفته آینده ماه آینده الانم بهانم جور شده باردارم سنگین و تتبل شدم ولی باید یجای خوب پیدا کنم بریم انشالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین اسی منم بچگی بابام خیلی مامانمو دعوا میکرد منم خیلی خجالتی بی اعتماد بنفسم و همیشه از دعوا میتر ...

اره واقعا درست میگی

سرزنش،ونصیحت زیاد میکنم 

دیگه مشاور چیا بتون گفت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان بابام دعوا هم میکردن

ولی همدیگرو دوست داشتن و پشت سرهم بد همدیگه رو نمیکفتن

ولی داد و بیداد و غر زیاد بود تو خونمون

و خود پدر مادر هم یه جون ما خیلی غر میزدن اما هیچ وقت مثلا مارو با کسی مقایسه نمی‌کردن یا بگن کاش به دنیا نمیومدی

ولی زیاد گفتن خدایا این ما خوب بودیم این بچه این بدیارو از کی یاد گرفته و خودشونو میزدن حتی

یا گریه میکردن از دست من

بیشتر از اینکه با هم دعوا کنن خواهر و برادرم رو دعوا میکردن و تنبیه بدنی میکردن یجورایی هر روز تو خ ...

فک کنم بیشترین اثر رو وقتی رو بچه میزارن که خود زن وشوهر باهم بد باشن و دعوا و قهر و گریه زاری راه بندازن

الان یساله میگم من که زندگیمو کردم چقد دیگه تا آخرش دارم مهم بچه هامن بخاطر بچه هام از خیلی چیزا چشم پوشی میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هم شادم هم با اعتماد به نفسم هم بدبین و خجالتی نیستم خیلی هم کتک خوردم  خیییییییییییییی ...

😁چ خوب 

انشالله همیشه سلامت و شاد باشی🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706