2733
2739
عنوان

به نظرتون کار اشتباهی کردم؟

95 بازدید | 12 پست

تو دانشگاه ی درس مشترک با ی دانشکده دیگه داریم بعد گروه دوم چند ترم از ما جلوترن واسه همین همکلاسیا رو نمیشناختم بعد یا یکی از دخترا صحبت کردم متوجه شدم هم گروهیش که آقاست تو ی حیطه ای که از قضا من مشکل دارم قویه ازش خواستم بهش بگه با هم تعامل کنیم حالا طرف قبول کرده دیروزم پیام داد بهم ی زمانی که هم مسیر بودیم راهنماییم کنه 

کارم اشتباه بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باماشین میخواید برید ؟تاراه رفتنی؟

مشکلی نداره اما حواست باشه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731

خیر اما خب رسمی باش 

هر صحبتی جز این مطلب کرد یه سوال درسی بپرس اگه دیدی خیلی سمجه بگو من برای چیز دیگه ای اینجام 

چون یکی سر همین قضیه باهاش گرم گرفت الان با 4 تا بچه داره میگذرونه

از بچگی با اسم حسین آروم گرفتم
2738
پیاده روی تو دانشگاه زیاده  میشه بیشتر توضیح بدی

مثلا حس کردی داره بحثو جای دیگه میبره سریع خداحافظی کنو تمام بهتره یکی ازدوستاتم باخودت باشه وحواست به حرکاتورفتارش باشه 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎