2737
2739
عنوان

بیاید نظربدید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3885 بازدید | 194 پست
اون تازه ۲۵ سالش من ۲۴ و خورده ایی

سنتون ک عالیه برای ازدواج بنظرم اگ باخاستگارت درارتباطی بهش بگو ک اگ دوست داره جا نزنه ک کوتاه بیان

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
اگ خاستگارت دوست داشته باش  مطمعن بهت میرسه جرف گوش نمید چندسالتونه شما  

خودش هیچ‌پشکلی نداره 

ولی فامیلش چیکار کنم؟🥲

نمیخوام‌ رو اعصابم راه برن

تیکه بندازن

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنتون ک عالیه برای ازدواج بنظرم اگ باخاستگارت درارتباطی بهش بگو ک اگ دوست داره جا نزنه ک کوتاه بیان

اون خودش میخواد منو ب من میگه ب حرف خانواده اش اهمیت ندم

ولی واسه من ارامش مهمه🥲

طایفه اش خیلیییی افکار پوسیده دارن🥲

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
2731
خودش هیچ‌پشکلی نداره  ولی فامیلش چیکار کنم؟🥲 نمیخوام‌ رو اعصابم راه برن تیکه بندازن

غلط میکنن  اگ پشتت باشه خاستگاری جرات نمیکن

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
عزیزم  خوشبخت باشید همیشه💓 اینکه شما یکماه بزرگتری ب روت نیووردن؟ تیکه بندازن؟

نوالا منت بردن گرفتن میخاستم بگیرن حرف ززنن جر میدم همشونو

2740
عزیزمم😅😅فقط غلط میکنن گفتنت😅😅❤

اگ تیک بت انداختن ی سوت بزن بیاممممم

من متولد ۸۴ چهار دوتا بچه دارم یکه یه سالشه یکی چهار ماهشه کودک# همسری افتخار نیست😏

عزیزم از زندگیت راضی هستی؟؟؟ شوهرت چندسالشه

منم ۲۱سالمه بچم سه سال و نیمشه

منم مص تو😂

عوض شد اون دختری که از تاریکی میترسید.... سخته بد شدن  ولی من عوض شدم    سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنند/:      وقتی هیچ گهی نشدی تو زندگیت بهم مسیر زندگی کردن یاد نده🙄    اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو دوباره بگم.     هیچکس دوستت نیست اونا فقط ترسیدن از اینکه بخوان دشمنت باشن😏🖐🏻      دلتنگی مثل یه چاقوی کند میمونه نمیبره ولی بشدت درد داره:)      اینکه الان دارید چقدر تلاش میکنید مهم نیست مهم نتیجه تلاش و کار شماست امضام کپیه از یکی کاربرای سایت یادمم نیس کیه دوس داشتم این متنو :) 
2706