2733
2739
عنوان

میشه واسه جاریم دعا کنین

140 بازدید | 8 پست

تو دلش نینی داره ماه چهارمه فکر کنم

ولی خونریزی داره بیمارستانه 🥺

هفته پیش یهو رفت بیمارستان دو سه روز مرخص شد الان دوباره رفته بیمارستان

میگه هماتوم داره 😢

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ان شاءالله بچشو سالمو سرحال در آغوش بگیرە

خدا سلامتی بدە بهشون

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خدا بهش سلامتی بده و بچه شو سالم نگه داره

خدا به شماهم خیر مضاعف بده که خیر دیگران رو میخواای

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2728
ان شاءالله بچشو سالمو سرحال در آغوش بگیرە خدا سلامتی بدە بهشون

ممنونم عزیزم 🧡

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
انشالله خدا بهش سلامتی بده و بچه شو سالم نگه داره خدا به شماهم خیر مضاعف بده که خیر دیگران رو میخوا ...

ممنون از دعاتون 🧡

چه جاری خوبی امروز دوتا جاری دیدم یکی کینه شتری دوازده سال واسه یه حرف با اون یکی حرف نمی‌زد بعد امر ...

خدابیامرزتش... والا ما هم اختلاف نظر داریم اما خدایی اون برای من بد نخواسته منم همینطور

2740
خدابیامرزتش... والا ما هم اختلاف نظر داریم اما خدایی اون برای من بد نخواسته منم همینطور

اینی که میگم یکی واقعا خوب بود خانم مومن مهربون جوری که همه واسش گریه میکردن ولی سر یه چیز الکی اون یکی بهش محل نداد الان بعد دوازده سال اومده بود بهشت زهرا