2737
2739
عنوان

تو این زمونه دختری پیدا میشه

1876 بازدید | 129 پست

با خانواده همسرش تو یه ساختمان زندگی کنه

؟

و اینکه آقا هستم به نظرتون ازدواج فامیلی خوبه یا

غریبه ؟

به مادرم میگم دختر مناسب پیدا کنه میگه نمیدونم چه جوری پیدا کنم نظر شما چه

ایتجا سایت همسر یابی نیس

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

غریبه بهتره 

خیلی‌ کم پیدا میشه زندگی کنه. 

من اگر دختر بودم قبول نمیکردم

پسرم/اطلاعاتی راجب اجنه دارم که حاصل ۵ سال ارتباطم با یکی که (موکلین مسلمان ارتباط داشت) هست. اونا هرگز دوست ندارن خودشون رو به هر شخصی نشون بدن.اونا مثل انسان ها دانشمند. دکتر.پادشاه و ملکه دارن .اونا هم قشر فقیر و پولدار دارن حتی دارای کاخ و قصر هم هستن. اونا داری طی الارض هستن و میتونن در یک چشم بهم زدن فاصله بین زمین و آسمان سوم رو طی کنن. اونا هرگز دوست ندارن (اجنه.جن) خطاب بشن و باید به اون ها از کلمه (موکل یا از ما بهترون) استفاده کرد. اونها از گذشته. حال و آینده انسان ها خبر دارن.اونا هرگز دوست ندارن رازهای خصوصیشون فاش بشه و در دسترس عموم قرار بگیره و اگر کسی راز اونا رو فاش کنه میفهمن و اذیتش میکنن. اونا هرگز نمیتونن کارهای خدا دادی رو عوض کنن .برای مثال اگر یک انسان از اوناها بخواد که (رنگ چشم یا تغییر قد و و چیزهای خدا دادی رو عوض کنه. قطعا اونا جوابشون منفیه) اونا میتونن با قدرت خودشون به شخصی که اونا رو احضار می‌کنه توی یک آینه (که به اون علم اینه بینی می‌گویند) برای مثال 👈 شخص گمشده. وسیله گمشده آینده گذشته. چهره یک شخص. مکان چند سال گذشته یا حال یا آینده رو نشون بدن .اونا هم جشن عروسی و ازدواج دارن. و میتونن با انسان یا همون( احضار کننده هاشون ازدواج کنن ) بر خلاف تمام مردم که میگن موکلین مسلمان اصلا اذیتی ندارن. باید گفت که جن های مسلمان هم اذیت دارن آنها داری سم هستن. بر خلاف تمام کسانی که میگن سم ندارن. آنها میتونن زندگی یک انسان رو مثبت و یا منفی کنن.دنیای آنها به شدت ترسناک سرد و وحشتناک هست . بهترین گروه موکلین پری ها هستن مسلمان و به شدت زیبا که اصلا آزار و اذیتی ندارن. شخصی که اون هارو احضار میکرد باید ادابش رو هم رعایت میکرد. برای مثال. زمان احضار موکل( لاکی نباید داشته باشه و حتی غسل) و باید چادر مخصوص که پوشیه هست ( دو چشم آنها فقط پیداست مشکی رنگ ) رو بپوشه. وگرنه موکلین احضار نمیشن.انها ب شدت وفا دار هستن  بر خلاف انسان ها🙂   موفق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا به نظرم خوب نیست بعد ازدواج طرف هنوز با خانواده‌اش زندگی کنه. چه خانوم چه آقا.

قطعا ازدواج با آدمی غیر از فامیل بهتره. البته به شرایط هم بستگی داره.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

من تو ی ساختمون زندگی میکنم تا یک مدتی 

فامیل دورررر 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

غریبه

به نفع زندگی خودتونه توی ساختمون نباشید

به دوست آشناها بسپاره که دختر خوب می‌شناسن معرفی کنن

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

بله من میخوام در آینده با عشقم و پدرش تو یه ساختمون زندگی کنیم

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

بله پیدا میشه 

ازدواج فامیلی هم بستگی داره به فامیلاتون

و اینکه به کسی نگید براتون زن پیدا کنه خودتون پیدا کنید که بعدا مشکلی پیش نیاد 

همه چیز به انتخابت بستگی داره

2706