2737
2739
عنوان

دعوا با نامزدم

479 بازدید | 34 پست

ما چند وقته با همیم و همین نزدیکا می‌خوایم ازدواج کنیم 

همکارم با هم 

این آقا قبلا یکی دیگه از همکارا رو می‌خواسته ک نشده و اون خانوم شوهر کرده ولی همچنان با هم همکارن 

بعد من میبینم ک اینا با هم سر ی موضوعاتی میگن میخندن یا ب هم نگاه مستقیم میکنن سر ی موضوعی و میخندن..خیلی حساسم و ناراحت میشم چندین بارم ب نامزدم گفتم این کارو نکنه و رو اون خانوم خیلی حساسم اما اصلا گوش نکرده و گفته تو زیادی حساسی و هیچی نیس 

(در کل از نگاه دیگران بخوام بگم هم نامزدم هم اون خانوم با هم همون رفتاری رو دارن ک با همه دارن ینی با همه شوخی میکنن و میخندن ولی من میگم با این آدم اینجوری نباش فقط با این آدم..اما اصلا رعایت نمیکنه و اهمیت نمی‌ده ب خواستم)

الان باهاش دعوا کردم و کلی پیام بهش دادم سرکار دیدمش تحویل نگرفت و سلامم نکرد جواب پیامامم نداد 

چیکار کنم؟

:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دروغ چرا فراموشش کن اون که از الان ناراحتی تو براش مهم نیست بذارش کنار این آدرس که شما ازش تعریف کردی از نظر من نرمال نیست و مطمعنا بعدا هم به خوشی و ناخوشی شما اهمیت نمیده و براش هم مهم نخواهی بود

دروغ چرا فراموشش کن اون که از الان ناراحتی تو براش مهم نیست بذارش کنار این آدرس که شما ازش تعریف کرد ...

نمیتونم خیلی سخته بخوام بذارمش کنار🥲

آره واقعا ولی ما هیچ مشکلی نداریم فقط این مورده ک اصلا اهمیت نمی‌ده 

آره خیلی  ممنون ک درک کردی چقد سخته  نمیدونم چیکار کنم خیلی بهش گفتم با هر زبونی ولی فای ...

چرا با دعوا گفتی با سیاست بگو من حساسم اشکالی نداره قبل از ازدواج  باید همو بشناسین 

2740
آره خیلی  ممنون ک درک کردی چقد سخته  نمیدونم چیکار کنم خیلی بهش گفتم با هر زبونی ولی فای ...

می‌دونی گلم 

زن و مرد باید به هم آرامش بدن 

اگر تو زندگی مشترک آرامش نداشته باشی زندگیت دوام نخواهد داشت 

همسرت باید یاد بگیره که از رابطه ای ک شما خوشت نمیاد بهش احترام بگذاره و به آرامش شما فکر کنه 

تو طول زندگی از این موارد زیاد میشه و هر بار بخواد شما رو نادیده بگیره 

تبدیل میشی به یک آدم عصبی ونا آروم 

اگر همسرت برای شما کاری نکنه که آروم باشی این انتخاب اشتباهه

چرا با دعوا گفتی با سیاست بگو من حساسم اشکالی نداره قبل از ازدواج  باید همو بشناسین

هر جور گفتم فایده نکرد 

قلبم خیلی می‌شکنه اون لحظه ک میبینم باز با هم خندیدن

می‌دونی گلم  زن و مرد باید به هم آرامش بدن  اگر تو زندگی مشترک آرامش نداشته باشی زندگیت ...

آره واقعا 

خب الان چیکار کنم می‌خوام اینا رو بهش بگم و تکلیفمو روشن کنم ولی جواب نمی‌ده ک الان از دیروز حرف نزده

نمیتونم خیلی سخته بخوام بذارمش کنار🥲 آره واقعا ولی ما هیچ مشکلی نداریم فقط این مورده ک اصلا اهمیت ...

اگر سن هردو بالای ۳۲ سال هستش بیخیال باشید و تذکر بدید اما اگر نه حدود۲۷ و ۲۸ و ایناست ولش کنین

عزیزم الان یسری تایپکاتو خوندم این بدستم اومد ک این اقا هیچ علاقه ی دیگ ب شما ندارن این به کنار، حالا چرا شما انقدر اصرار ب ازدواج داری با ایشون؟ 

پســـرم داشتـن تو بهترین داری دنیــاسkarenm🤍
2706