2737
2734
عنوان

دوست قدیمیم جلو نامزدم بهم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 6014 بازدید | 125 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت میاین میگین گذشته آدم یه چیز شخصیه به بقیه ربط نداره😐

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2731
2738
گفت نامزدی رو هم می‌زنیم  میتونی به عنوان دوست دختر کنارم بمونی قدمت سر چشمم  در واقع با ...

چه پرویه بزن تو دهنش بگو میخواستم امتحانت کنم بگو دوستم بوده گفتم اون داداشش با شماره خود دوستم بزنگه ببینم تو چی میگی 

گفت نامزدی رو هم می‌زنیم  میتونی به عنوان دوست دختر کنارم بمونی قدمت سر چشمم  در واقع با ...

نامزدت اینو بهت گفتم تو نزدی ن دهنش؟؟؟؟

بنظرم با این تموم کن کسی ک واسه این موضوعا اینطوری بهت توهین میکنه بدرد مفت نمیخوره برو دست دوست پسر قبیلتم ببوس ک زنگ زد باعث شد این نامزدتو بشناسی

بگو مگ خودت قبل از من استغفرلا پسر پیامبر بودی؟؟؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
چه پرویه بزن تو دهنش بگو میخواستم امتحانت کنم بگو دوستم بوده گفتم اون داداشش با شماره خود دوستم بزنگ ...

دقیقا اسی همینو بگو

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2706