2737
2734
عنوان

ارشد کامپیوتر شهریش چقدره ؟

34 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من ترم اخر لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر هستم و ۶ ترمه دانشگاهو دارم تموم میکنم .

میخواستم بلافاصله ارشد شرکت کنم البته ازاد 

میدونید شهریش تو چه رنجی هست یا از اطرافیانتون شنیدید ؟ 

میخوام ببینم از پسش بر میام یا نه چون هزینه های فضایی شنیدم بالای ۲۰ میلیون ترمی . 

لطفا اگر میدونید بگید بهم ممنون 

ازاد شهریه هاش بین ۸ تومن تا ۱۰ تومنه 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی کلا کنکور ارشد چیز خاص و پیچیده ای نیست که از پسش برنیایی و بری ازاد 

۳ ماه درس بخونی راحت سراسری میاری دانشگاه خوب 

یا نهایت نوبت دوم که از ازاد خیلی بهتره شهریشم کمتره با ۵ تومن جمع میشه

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2731
این برای کارشناسی نیست عزیزم ؟ من الان حدودا ترمی ۷ تومن شهریم هست 

نه همین حدوداس

سال به سال افزایش میخوره میره بالاتره

ولی کلا کنکور ارشد چیز خاص و پیچیده ای نیست که از پسش برنیایی و بری ازاد  ۳ ماه درس بخونی راحت ...

نمیدونم والا درسم خوبه ولی خیلی حوصله برای کنکور خوندن ندارم ولی از لحاظ هزینه ای بله بهتره

نمیدونم والا درسم خوبه ولی خیلی حوصله برای کنکور خوندن ندارم ولی از لحاظ هزینه ای بله بهتره

انچنان تایمی نمیگیره مثل کنکور کارشناسی نیست

در طول هفته بخون ، پنجشنبه جمعه هام استراحت کامل 

اصلا خسته نمیشی

همه درسارو هم قرار نیست بزنی 

۴ تا درس بردار میانگین ۴۰ بزنی قبولی سراسری