2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما میخوردی مشکلی نبود؟اخه من تا الان خوردم

نه والا من بجز خوراکی هایی که ویتامین آ داشتن همه چی خوردم خداروشکر بچه هامم سالمن 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731
هویچ و جگر ویتامین آ فراوون داره مایونز زرده تخم مرغ خام داره😭😭😭حتی اگر روش رو ببینید نوشته در ی ...

من خواهرم همیشه اب هویج طبیعی میخورد و هیچکدوم از اطرافیانو ندیدم اینارو رعایت میکنن ک شما میگی .. زرده تخم مرغم فکر کنم بن ماری میکنن تخم مرغ خام میکروب سالمونلا داره ک واسه ادمی ک باردار هم نیست مضره پس اگ میکروب داشتع باشه ک همه نباید بخورن .. بهرحال نمیدونستم من این چیزایی ک شما میگید رو 

ویتامین آ توی دوز خیلی بالا خطرناکه !!!! 

میگم که فقط ویتامین آ نمیخوردم

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2738

من که میخوردم😑🥴 زیاد هم میخوردم😮‍💨😵‍💫😪 مگه مشکلی داره؟! 

یکی از فامیلامون همه چیز میخوره با وجود سرکلاژی همه جا میره حتی خونه بابام که پله داشت هم اومد... 

اصلاً هیچ گونه مراعاتی نمیکنه

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

ویتامین آ رو حتما رعایت کنید من جگر زیاد خوردم دماغ بچم یکم مشکل پیدا کرد دکتر گف بخاطر اون میخواسته لب شکری بشه ک خداروشکر نشده

داروگیاهیم اخرای بارداری نخورید بخاطر زایمان زودتر اونم مادرم داد وبچم مدفوع کرد 

من خوردم و همچنان میخورم،عاشق سالادم فقط هم با سس مایونز

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم