2737
2734
عنوان

خرید جهیزیه چه حسی داره ؟

178 بازدید | 19 پست

دوستانی که به اونی ک دوست داشتن ازدواج گردن موقع خرید جهیزیه چه حسی داشتید ؟ مسخرم نکنید تو شرایطی ام ک دستم فقط ب رویا پردازی میرسه 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

جهزیه نخریدم😁⁦✌️⁩

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی به حق بزرگی مهربانی  عظمت خدا به زودی زود تجربه اش کنی عزیزم و تایپیک حاجت روا شدنت بزنی برات ۱۰۰ صلوات میفرستم عزیزم حاجت روا بشی 🌹..

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

خیلیییی خوب بود 

دو تایی تو سه روز همه چیز خریدیم و خیلی حس خوبی بود 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740

اینقدرندیدبدیدبودم بدون جهازرفتم سرزندگی😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حس جهازخریدن روتجربه نکردم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

خیلی خوب بود هر روز با مادرم و مادربزرگم و خالم کارمون بود بریم بازار گردی یادش بخیر 

خالم هم نامزدی بود اونم جهیزیه می‌خرید می‌رفتیم تو یک مغازه از یک جنس یه دونه داشتن  دوتایی دعوامون میشد سرش آخرش هم نمی‌خریدیم می‌رفتیم مغازه بعدی فله داشت😂😂

الهی به حق بزرگی مهربانی  عظمت خدا به زودی زود تجربه اش کنی عزیزم و تایپیک حاجت روا شدنت بزنی ب ...

اوه عزیز دلم خیییلی خیلی خیلی ازت ممنونم واقعا مچکرم چقدر قشنگه ک هنوز آدمایی مهربونی مثل شما هستن 

امیدوارم همیشه خانوادت و خودت سالم باشید 💖

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
خیلی خوب بود هر روز با مادرم و مادربزرگم و خالم کارمون بود بریم بازار گردی یادش بخیر  خالم هم ...

اخی عزیزم

اولاش خوبه هی میری سراغ چیزای رویاییت‌ وسطاش پول کم میاد هی کش پیدا میکنه مجبوری سلیقه تو طبق جیبت بسنجی

آخراش اعصابت خورد میشه چرا تموم نمیشه این وسایل کاش اولیارو ارزون تر برمیداشتی زودتر تموم میشد میرفتی 😂

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
اوه عزیز دلم خیییلی خیلی خیلی ازت ممنونم واقعا مچکرم چقدر قشنگه ک هنوز آدمایی مهربونی مثل شما هستن&n ...

ممنون از دعا قشنگت بهترین ها برات اتفاق بیفته عزیزم خوشبخترین باشی 🥰

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
2706