2733
2739
عنوان

امروز تو اتاقم بچه مار دیدم از ترس پریود شدم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 43 پست
از کجا اومده خب؟ خونشون ویلایی بوده؟ البته یه روز یه آتش‌نشان صحبت می‌کرد که یه خانواده رفته بودن ...

آره خونشون ویلاییه ولی خودشونم همینجوری مونده بودن از کجا اومده 

کاربری دست دونفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی میگی مار اومده و وایسادی با دوستات خوشو بش میکنی.  خب بگو مار از کجا اومده خونتون مگه کجاست ...

عزیزم امروز بود الان که نیست و اینکه ما گرگان بودیم وقتی برگشتیم وسایلارو باز ک میگردم دیدم اومد بیرون از نایلون

حرف مردم؟ مردم به هوای بارونیم میگن خراب   
2728
عزیزم امروز بود الان که نیست و اینکه ما گرگان بودیم وقتی برگشتیم وسایلارو باز ک میگردم دیدم اومد بیر ...

وای مار با خودتون از گرگان اوردید؟ چه وحشتناک.  کی کشتش؟ من بودم تا اخر عمرم دیگه اون آدم سابق نمیشدم

2740
عهههه چیشد الان خوبین باهم رفتین عروسی گرفتین یا ن؟

خداروشکر عزیزم نه عروسی نگرفتیم با خانواده ها قطع رابطه هستیم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶