2733
2739
عنوان

حالم به طرز عجیبی بده

70 بازدید | 7 پست

الان یه هفتس مدام دارم گریه میکنم موقع غذا خوردن،خوابیدن، زیر دوش، جلو خانواده، تو دانشگاه،موقع درس خوندن،فیلم دیدن و.....

تو آینه نگاهم به خودم می افته گریم میگیره

هر آهنگی پخش میشه گریم میگیره 

دلم میخواد یکی بهم بگه چه مرگمه.البته‌ خودمم می‌دونم فقط نمیتونم کنار بیام.مسئله زشت و بی ارزش و افسرده بودنمه که هر بار میگم عادت کن بیخیال شو ولی نمیشه یه دردیه که هر لحظه حسش میکنم 

مهمونی نمی‌رم مهمون هم بیاد از خونه میزنم بیرون تو دانشگاه مدام ماسک رو صورتمه تو عکس های دسته جمعی همیشه میرم بیرون از کادر ولی تا کی؟ از کجا بدونم چقدر این زندگی غیرعادی طول میکشه؟ 

بیست سال از سن واقعیم بیشتر به نظر میرسم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

بنظرت مشکل چهره ات چیه 

منم همین مشکل را داشتم 

حدودا چندماهه به خودم قول دادم ماسک را بزارم کنار 

ولی احساس میکنم هرچی انرژی بیشتری میفرستم که زشتم واقعا زشت تر میشم

به این نتیجه رسیدم میخوام واسه کی خوشگل باسم 

بالاخره خدا به هرکی یه چهره ای داده

سعی کردم روابط اجتماعیم را تقویت کنم 

به نظرم وجود رکانشناس کمک کننده هست 

باور کن ماها اونقدری که فکر میکنیم زشت نیستیم 

شاید مثل بقیه خوشگل نباشیم اما زشتم نیستیم 

من دارم پولامو جمع میکنم که دماغمو عمل کنم 

اگه شرایطش را داری الان خیلی دکتر های زیبایی خیلی کارها انجام میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت مشکل چهره ات چیه  منم همین مشکل را داشتم  حدودا چندماهه به خودم قول دادم ماسک را ب ...

خب نمیدونم چه عملی باید انجام بدم 

دماغمو عمل کردم اصلا معلوم نیست عمل داشتم هنوز بزرگ و بد فرمه باید فعلا صبر کنم تا بعداً ترمیم کنم

الان زشت و گندس ژل بزنم بدتر میشه.ابرو هم دست کنم باز چهرم بدتر میشه طبیعی بهتره باز

چه غلطی کنم خب

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
خب نمیدونم چه عملی باید انجام بدم  دماغمو عمل کردم اصلا معلوم نیست عمل داشتم هنوز بزرگ و بد فر ...

دماغ حدودا دو سال طول میکشه تا خودشو نشون بده 

چی از نظرت بده تو چهرت 

مطمئنی افسرده نیستی که فکر کنی زیبا نیستی ؟

نمیدونم چرا حسم میگم واقعا چهره خوبی داری🥰

دماغ حدودا دو سال طول میکشه تا خودشو نشون بده  چی از نظرت بده تو چهرت  مطمئنی افسرده نیس ...

همه چی بده همه چی 

اصلا نمیدونم چی رو باید تغییر بدم چون همه چی مشکل داره 

استخون بندی درشت زشتی دارم اضافه وزن دارم هیچ کدوم از اعضای صورتم زیبا نیست افتادگی پلک و انحراف چشم حس میکنم دارم پوستم تیرس و پر از لک چشم ریز و ....

چی رو درست کنم وقتی شبیه سگم

همه چی بده همه چی  اصلا نمیدونم چی رو باید تغییر بدم چون همه چی مشکل داره  استخون بندی د ...

اولین کار رژیم بگیر و به وزن دلخواهت برس 

خیلی صورتت تغییر نیکنه و جوانتر دیده میشی

استخون بندی درشت را که الان خیلی ها دوست دارن 

بعد هم کمکم فرصت بده ایرادات را رفع 

توروخدا اینجوری نگو 

مطمئنم قشنگی 

ولی حال درونیت خوب نیست که زیبایی های ظاهرت را نمیبینی 🥲❤️

2740