2737
2734

مثلا چ رفتاری داشت ک دلگرمتون کرد تو‌زمان‌بارداری یا زایمان‌ ک‌توقعتون‌بیشتر از همسرتون حالا چ‌خوب چ بد

من از بارداری اولم وقتی۳۶هفته بود دکتر گفت اب دور جنین کمه خیلی بی دلیل بجای مراقبت بیشتر یا هرچی خیلی باهام‌دعوا کرد رفتارش خیلی بد بود ک چون هیچی نمیخوری بچم‌و‌میکشی هیچوقت اونروز یادم‌نمیره چقدر اذیت شدم یکیم وقتی بچم دنیا اومد اصلا من و‌ندید انگار جلو‌جمع‌خجالتم‌میکشید نیومد سمتم رفت سمت بچه و‌بوسیدش  یا وقتی ۴روزه بود بخاطر زردی بستری شد وقتی بهم زنگ‌زدگفت بچم‌چطوره من اونروزا فقط دلم‌میخواست من و‌ببینه بهم‌توجه کنه شاید حق داشت واقعا ذوق بچه‌رو‌داشت منم بهش نمیگفتم ناراحت شدم فقط خودم یواشکی گریه میکردم از بی توجهیش درحالی ک‌بی توجه هم‌نبود‌ولی توجهش ب بچه بیشتر بود ولی این بارداریم خودم جون واقعا بیشتر هوای خودم و داشتم یجورایی اصن انگار توقع ازش‌نداشتم‌خودم ب فکر خودم بودم اونم بیشتر درکم کرد مراقبم بود هنوز زایمان نمردم واقعا امیدوارم زایمان کنم هوای من و‌داشته باشه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
خاطره بارداری تلخ زندگیم تلخ آخرش همه چی تموم شد و خراب شد هم بچم رفت هم زندگیم

الهی عزیزم نمیدونم چی بگم‌ایشالله خدا بهت صبر بده و‌همه چی درست بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر کوچولوم در حالی به دنیا اومد که من ۱۰ روز قبل از زایمان تا دو ماه بعد از زایمانم باهاش قهر بودم به خاطر خودخواهیش.  گفت ببخشید جبران میکنم اما روزای بارداری و اوایل زایمان که آدم نیاز به حمایت داره دیگه تکرار نمیشه و اون حس های بد همیشه یادم می مونه . 

2728

منم خاطره تلخی دارم .انشالله برای دومیتون دیگه اینطور نباشن .چون الان تجربه دارن

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
دختر کوچولوم در حالی به دنیا اومد که من ۱۰ روز قبل از زایمان تا دو ماه بعد از زایمانم اهاش قهر بودم ...

دقیقا منم رفتارش یادم‌نمیرع واقعا بارداری اولم خیلی بد بود هرچی‌فکر‌میکنم نمیتونم ازاون‌دوران‌حس‌خوب‌بگیرم 

همش میگفتم‌بارداری دومم یجوری رفتار کنم بهترین خاطرات بشه برام ک خدانخواست پدرم و‌از دست دادم بدتراز بد روزایی گذروندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خاطره تلخی دارم .انشالله برای دومیتون دیگه اینطور نباشن .چون الان تجربه دارن

ممنون انگار همیشه برااولی بی تجربگی جفت زن و شوهر باعث خاطرات بد میشه برا دومی دیگ‌توقعی از همسرم‌نداشتم بجاش بابام و‌اژ دست دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فکر کنم تو بارداری عجیبترین مسئله ویار باشه. من اصلا ویار و علاقه به چیز خاصی نداشتم

ما واسه سر خاک کیک یزدی خریدیم گفتم یه دونه از این مستطیلی کشمشی هاگیر. گفت نمیخواد. گفتم یدونه ببینم طعمش چطوره. گفت نمیخواد. کشیدمش کنار گفتم یه زن باردار همراهت هست شاید ویار کرده.

داد زد: آقای مغازه دار!!! یه دو نه از این کیک های ویار کُش هم بدید. 

برعکس دوستم هرشب یه مسیری مثل میدان شوش تا پارک وی میرفت با شوهرش یه فست فود می‌خورد. تا برسن خونه هم ببخشید بالا می آورد. بازم فردا شب همینجور...😂😂

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2740
ممنون انگار همیشه برااولی بی تجربگی جفت زن و شوهر باعث خاطرات بد میشه برا دومی دیگ‌توقعی از همسرم‌ند ...

خدا رحمتش کنه عزیزم  ومتاسفم که نداریشون🥀 فاتحه میخونم‌

الهی این سری زایمان راحت ودوران خوشی پیش روت باشه . 

من خاطره تلخی از زایمانم دارم . و دوتا سقط و..انقد تلخ که دقیقا هرچند وقت یبار یادم میاد توفکرش بودم  تا تاپیکتون رو دیدم ورود کردم. 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
دقیقا منم رفتارش یادم‌نمیرع واقعا بارداری اولم خیلی بد بود هرچی‌فکر‌میکنم نمیتونم ازاون‌دوران‌حس‌خوب ...

عزیزم خدارحمتشون کنه تسلیت میگم.  امیدوارم ازاین به بعده زندگیت همش شادی و آرامش باشه برات عزیزم .