2733
2739
عنوان

از ازدواجم پشیمونم

1122 بازدید | 30 پست

3 ماهه ازدواج کردم همه مدل خرجی رو واسه شوهرم کردیم. تو این 4 ماه فقط دوبار منو برده در ساندویچی ی ساندویچ داده با دوتا زیر شلواری دیگه هیچی ن پول داده ن چیزی خریده نه بیرون رفتیم  امروز ظهر گفت حاضرشو میام دنبالت سر شب حاضر شدم نشستم اومد واسه مادرش نون گرفت 2 تا چایی هم خورد رفت انگار ن انگار ک همچین حرفی بینمون بوده  دام خیلی گرفته از این بی اهمیتی 😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از همین اول بگو بهش  کاش تعیین میکردید که تو دوره ی عقد باید چقدر طلا بده

یا رسم دارید هر مناسبت کادو بگیرید

منم خونواده ی شوهرم اولین مناسبت گردنبند و گوشواره دادن ولی مناسبت بعدی هیچی منم به شوهرم گفتم رفتیم لباس مجلسی خریدیم ولی دیدم اشتباه کردم نزدیک عید بعدی به مامانم گفتم زنگ بزنه مادرش بگه ما رسم داریم طلابیارید اونم دوباره طلا داد

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
از همین اول بگو بهش  کاش تعیین میکردید که تو دوره ی عقد باید چقدر طلا بده یا رسم دارید هر مناس ...

خب طلا آوردن عیدی ی دستبند آوردن خواهر طلایی ک شوهر بیاره دیگه انگار پس انداز خودشه عیدی هم کت شلوار آوردن کوچیکه گفتم ببرین عوض کنین مامانش گفت من خیلی وقته گرفتم  عوض نمیکنن 2 سایز کوچیکه برام 😔😔😔

همه از اوایل ازدواجشون خاطره خوب دارن من فقط تا الا غصه خوردم 

عزیزم منم از اولش همین بود زندگیم ☹️

آخرم زندگیم نشد 💔

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740
همه از اوایل ازدواجشون خاطره خوب دارن من فقط تا الا غصه خوردم 

خوب چرا صحبت نمیکنید در موردش 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
خب طلا آوردن عیدی ی دستبند آوردن خواهر طلایی ک شوهر بیاره دیگه انگار پس انداز خودشه عیدی هم کت شلوار ...

خب لباس رو ببر بهش بده بگو بدرد من هم نمیخوره بزارید پیش خودتون 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
چرا اینکار رو کرد ،بهش بگو باهاش صحبت کن  از نظر محبت و توجه تو تنهاییتون چطوره؟احساسش رو بیان ...

دوستت دارم ک ثابت کردنی نباشه چ دردی از آدم دوا میکنه اگه هزار بارم بگه.... 

2706