2737
2739
عنوان

امینوسنتز و سندروم دان

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 42 پست
۳۵ سالمه روزای سخت من مونده😭 متاسفانه این مدت شوهرم اخلاقای خوبشو رو کرده با این تفکر که من دارم ...

منم سقط که کردم حال خیلی بدی داشتم.

مادرش بهم میگفت مال تو ۳ ماهش بوده مال دختر من ۴ ماهه بود!

یعنی هرچی بگی یه چی تو آستین دارن بگن که ما بیشتر از تو سختی کشیدیم!

خدایی هست و حتما میبینه و میشنوه.

حاضر و ناظر.

خودش کمکت میکنه عزیزم.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
من ۲۵ سالمه ۳ بار باردار شدم یعنی میخوام جامو سفت کنم؟خدا به دادشون برسه. چه اون که ۲۰ سالگی ازدواج ...

جالبه بدونید موقعیت اجتماعی و کاری و خانوادگیم انقدری خوبه که میدونم ارزوی خیلیا بودم و هستم! من ۵ ساله ازدواج کردم و بعد ۵ سال خواستم مادرشم و با این تفکر روبرو شدم!

تمام عروسای خانواده همسرم از راه نرسیده باردارشدن و همگی یکی دوتا پسر دارن! 

این تفکرو از بزرگتراش شنیده و داره چیزی که به عروساشون نسبت میدادن رو به من نسبت میده! درحالیکه از هر لحاظ از همشون بالاتر بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سقط که کردم حال خیلی بدی داشتم. مادرش بهم میگفت مال تو ۳ ماهش بوده مال دختر من ۴ ماهه بود! یعن ...

امیدوارم

مطمینم خدا هواسش هست بهم من همیشه خداروبا خودم دیدم

همیشه همیشه

الانم مطمینم خواست خدا بهترینه برام هرچند بسیار برام سخته و کلی این مدت گریه کردم😔

من خواهرشوهرم یه مشکلی برام تو عقد درست کرد ۱ سال بعد عروسیم از همسرش جدا شد!

مادرشوهرم کلی اذیتم کرد الان خدا دوتا عروس بهش داده که حالشو جا اوردن و کلی از خانمی من پیش همسرم گفته که زن تو هرطوری رفتار کنه برارندشه و‌بهش میاد و‌….

همیشه به خدا گفتم من از حق خودم میگذرم و امیدوارم اگر جایی باعث ناراحتی بنده هات شدم تو هم از من بگذری

منم سقط که کردم حال خیلی بدی داشتم. مادرش بهم میگفت مال تو ۳ ماهش بوده مال دختر من ۴ ماهه بود! یعن ...

امیدوارم شما هم‌ بارداری و زایمان بسیار راحتی داشته باشید و هر روز زندگیتون بهتر از دیروز باشه

2728
جالبه بدونید موقعیت اجتماعی و کاری و خانوادگیم انقدری خوبه که میدونم ارزوی خیلیا بودم و هستم! من ۵ س ...

همینه دیگه داره درسی که بهش دادن پس میده.

بخدا مردا انگار بچه.

خیلی زود تاثیر میپذیرن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم مطمینم خدا هواسش هست بهم من همیشه خداروبا خودم دیدم همیشه همیشه الانم مطمینم خواست خدا ب ...

بس صبر داشته باشو پای صبر خدا بشین عزیزم.

خودش بهترین هارو برات رقم میرنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم شما هم‌ بارداری و زایمان بسیار راحتی داشته باشید و هر روز زندگیتون بهتر از دیروز باشه

ممنونم عزیزم.

هرسوالی چیزی داشتی ازم بپرس.

از حال خودت منو بی خبر نذار.

انشالله سالم و سلامت میری بیمارستان و برمیگردی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام عزیز الان بیمارستانم و دارم درد میکشم😭

عزیزم.😞

امیدوارم حالت به زودی زود خوب بشه.

برات صلوات میفرستم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40