2733
2734
عنوان

دقت کردین چقدر الان دخترا مشابه هم شدن قوی و به فکر پیشرفت نیستن 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 106 پست
ن بازم هستن اونایی ک ب این چیزا فکر نمیکنن به نطرم به تربیت خانوادس من ازدواجم کردم بازم اولویتم پ ...

آفرین خیلی خوبه اینطوری 😍

منم دوست دارم در اینده همسرم همه زندگیم نباشه و یه بخشی از زندگیم باشه که اولویت داره به بقیه بخش ها 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته 🙂  روحیه قوی نه  ولی خب بدون حمایت خانواده و پول اره سخته 🙂

من دخترایی میشناسم خیلی در درس زرنگ بودن خیلی .  فوق العاده بودن . متاسفانه خانواده هاشون حمایتشون نکردن. حتی نداشتن برن کتابخونه درس بخونن . شبا که میخوایتن مطالعه کنن  ساعت ۱۰ شب چراغارو خاموش میکردن که درس نخونن و....    الان اون دخترا هیچی نشدن ازدواج کردن اما شوهراشون خیانتکار و عوضین 

در عوض دخترایی میشناسم که  زیاد اهل درس نبودن . اما خانواده هاشون کلی حمایت کردن کلی . به زور هلشون دادن  الان اون دخترا موفق ترن  . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

همشون هم به فکر ازدواجن تا میگی ازدواج نه تو سن پایین خوب نیست 

میگن عه تو فاز روشنفکری بر نداره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

ن اتفاقا الان بهترن بیشتر ب فکر ایندشونن 

زمان ما خیلی بدتر بود 

بازم تایپ شخصیتیه دگ یکی اینجوریه یکی نیس 

ولی فرقش اینه ک کسی ک ب فکر پیشرفتشه وقت نداره بیاد این چیزاشو بکنه تو بوق و کورنا و بقیه خبر ندارن

2738

بنظرم این به جامعه دیدگاهتون بستگی داره 

الان اکثرا دخترای کم سن و سال دنبال دیت و روابط ناپایدارن 

کاشت هم طبیعیه همه دارن چ مستقل چ غیر مستقل

میدونم خیلیا کاشت ندارن اما کلی گفتم 

بهرحال برای رنج سنی پایین روابط و دیت و اینا طبیعیه چون هنوز ب استقلال فکری نرسیدن 

اما در مورد پیشرفت ک گفتین پول و اینا میخاد منم فکرم همین بود بعد دیدم ن واقعا خیلیا دارن از کوچیکترین چیزا پول میسازن ک فوق العاده اس

همینی که اسی میگه 

من عاشق شخصیتت این هنرمند پروفایلت هستم

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱
آفرین خیلی خوبه اینطوری 😍 منم دوست دارم در اینده همسرم همه زندگیم نباشه و یه بخشی از زندگیم باشه ک ...

خیلی طرز فکرتو دوس دارم اسی جان قطعا تو اینده خیلی پیشرفت می کنی سرنوشت ادما به دیدگاهشون بستگی داره  افرین بهت

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
با چی پیشرفت کنن ؟  پیشرفت پول میخواد .  روحیه قوی میخواد . حمایت خانواده ها رو میخواد :(

👌دقیقاموافقم 

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا باشد:) 🍁️ 
2706