2733
2734
عنوان

نه میشه رفت سوپری نه میشه رفت لوازم خونگی

| مشاهده متن کامل بحث + 5620 بازدید | 160 پست
کدوم شهری  ولی من به وضوح دارم فشار رو رو دوش خودم و مردم احساس میکنم

این اسکرین رو میزارم شاید به دردتون خورد 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همین خاطره که نماز آیات واجب شده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خوشبختانه مجردم و گرنه از بدبختر هم بدبختر بودم

عه چرا؟ پسرا بعد از ازدواج بهتر جمع و جور میکنن.

داداش من ۲۲ سالی فقط کار داشت ازدواج کرد😁 الان ۳۰ سالشه هم خونه هم ۲۰۶ داره. 

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731
خوشبخت بشه ان شاء الله  دیگه از من گذشت

ممنون.

ایشالله توام با یه دختر خیلی خوب ازدواج کنی و بهترین روزا رو بگذرونید❤  واقعا از ته دل دعا کردم😁

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2740
از نظر شهری اصلا هیچ توقعی نداشته باش هیچی، یعنی فرض کن میری پایین شهر بمبئی، ولی خب خود زیارت‌ها حا ...

عه پس پیشرفت نکرده ای بابا 

بله درسته زیارت خودش ارزش جداگونه ای داره 

2706