2737
2739
عنوان

نه میشه رفت سوپری نه میشه رفت لوازم خونگی

| مشاهده متن کامل بحث + 5620 بازدید | 160 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

امروز یه سر رفتیم بازار نزدیکای ۱۵تا گدا دیدم😑به یکی دو تاشون تونستم کمک کنم ولی مگه تمومی داشتن قبلا خیلی کمتر بودن الان اوضاع اقتصادی روز به روز داره بدتر میشه نیازمندم بیشتر

ما هم جایی نمیریم ولی عید امار مسافرت ۶۳ میلیون بود

منظورت اینه مردم تو رفاهن؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731
عجیبه که هم اوضاع خودم تغییر کرده به شدت منتظر امروز بودم حقوق بیاد،هم هر جا بشینم این حرف ها رو می‌ ...

کدوم شهری 

ولی من به وضوح دارم فشار رو رو دوش خودم و مردم احساس میکنم 

من نیز 

باید بریم بمیریم 😅😅 من که فقط خیالپردازی میکنم، چه میشه کرد دیگه فقط تو خیالم میتونم هرجایی دلم میخواد برم و هرکاری دلم میخواد بکنم، فقط تو دنیای خیالم آزاد و رهام

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

دقیقا درست میگی

بنزین میگن قرار از شنبه گرون بشه 

ویزیت دکتر متخصص شده ۲۵۰ تومن

خدا لعنت شون کنه با این مملکت ساختن شون

مملکت عقل و وجدان و فکر میخواد که مسئولین ما ندارن

2738
کدوم شهری  ولی من به وضوح دارم فشار رو رو دوش خودم و مردم احساس میکنم

همین هفته قبل رفتیم ایران مال،اجناس ایران مال واقعا گران هست،خیییلی ،ولی بازم ملت در حال خرید...

ما که فقط برای بچه هامون بستنی خریدیم و چرخیدیم و برگشتیم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706