2737
2739
عنوان

مامان من چرا اینطوریه😐💔

125 بازدید | 5 پست

بابای من بازنشسته است ولی شغل آزاد داره که درآمدش عالیه طوری که درآمد اون بالای ۳۰.۴۰ تومنه

بعد هر جا بحث از پول و درآمد میشه میگه با حقوق کارمندی هیچی نمیشه ما خودمون فقط پول خوراکمون باقی میمونه هر کی ندونه انگار گدایی میکنیم😐

چند بار شنیدم خانواده پدریم گفتن وضع مالیش خوب نیست و پشت سرمون حرف زدن با اینکه توی خانواده پدری چ مادری اوضاع مالی ما از همه بهتره 

همین الان باهاش بحثم شد کارم اشتباه بوده؟

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه اشتباه میکنی اتفاقاً نباید توی چشم باشید هیچ وقت به کسی نگید خوب می‌خورید و میپوشید از درآمد هم اصلا چیزی نگید

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2731

من کسی رو میشناسم ک خودش بازنشسته نیرو دریایی خانمش ناظم بازنشسته پسرش آمریکاست دخترش کارآفرین خودشون چند جا خونه دارن خانمش جدا خونه دارن شمال ویلا دارن ترکیه میخواستن خونه بخرن مشکل داشت خونه دیگه نخریدن یعنی وضع مالیشون عالی اما میوه نمی‌خرن میگه گرونه پول نداریم

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان