2737
2739
عنوان

یه مسئله راجب خاستگارم

182 بازدید | 14 پست

سلام.وقت همگی بخیر.یه خاستگار داشتم که همسایمون بود.مادرش منو بهش معرفی کرد بود خیلی اسرار داشت با پسرش حرف بزنم.من بعد ۲ سال قبول کردم.یک جلسه در حد آشنایی رفتیم رستوران .((اوایل خوب بود سلام و خوبی و اهداف زندگی.وقتی گارسون اومد و گفتیم که چی سفارش میخایم با لحن خیلی بد به گارسون گفت زود بیارا عجله کن.طوری که چشای گارسون زد بیرون.مشخص بود خیلی ناراحت شد.انگار گارسون زیر دست این.من حرفی میزدم به منظور مسخره کردن حرف من مدام میگفت پهووو.یک باکس بود ک روش گل چسبید بود داد بهم خیلیوتشکر گردم.گفت چرا باز نمیکنی.گفتم اها این توش کادو؟همزمان گرفتم دستم بازش کنم گقت وایسا خرابششششش کردیییی.با لحن خیلی بد‌‌‌.خلاصه بگذریم)من دو بار گقتم بله باز گقتم نه.خلاصه گفتم نه.دیقا یعد دو ماه عاشق ی دختر دیگ شد و چند روز دیگه عقدشه...پسر با خانواده ای بود‌‌‌ و خانوادم خیلی دوست داشتن این وصلت سر بگیر خیلییییییییییی. همش با خودم میگم نکنه این برگ شانس من بوده و دیگ خوشبخت نمیشم.نکنه کیس خوبی برای ازدواج نیاد.همش غصه میخورم.دازم روانی میشم.اینم بگم ک با اینک خاستگاری اون دختر رقت بود باز ب من پیام میداد ابراز علاقه میکرد.بنظرتون چیکار کنم

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم کیس خوبی نبوده

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2728

مجردی میارزه به ازدواج اشتباه

چنان شانس بزرگی هم از دست ندادی

ادمی که سر گارسون داد میزنه چند روز دیگه بدتر شو با تو میکنه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740
مجردی میارزه به ازدواج اشتباه چنان شانس بزرگی هم از دست ندادی ادمی که سر گارسون داد میزنه چند روز ...

منم ترسم همبن بود.توی خانوادم من ته تقاریم خیلی هم زود رنجم.احترام خیلی برام مهم

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
میخای بگیم عقدشو خراب کن و زنش،شو؟😒

نه دورت بگردم فقط خاستم کمکم کنین این احساس ک دیگ پشت پا زدم ب بختم و بیاین کنم

نمیدونم شاید واقعا میخوادت ولی یکم لجباز اخرش ک گفتی بهت پیام میده حدس میزنم یا بهت نیاز داره مثلا ر ...

اوم حق با شماس

دوست داشتی قسمتت بود و بعدا گند اخلاق از آب درمیومد باید قطعا بیشتر میشناختیش الانم ک نشده نشده دیگ ...

درسته

2706