2737
2734
عنوان

ماجرا های منو کراشم😂😂🤝

1294 بازدید | 126 پست

یه اجیل فروش سرکوچمون هست که پسندمه😂پسر خوبیه بنظر البته فقط ظاهری و کلا یبار ازش خرید کردم😂

مغازه اش بزرگه و تمام طولش از بیرون شیشه هست حدود۱۰ متر اش بر هست...بعد من هر وقت رد میشم از خیابونی که اون هست حدود ۳_۴ثانیه بهش نگاه و بعدش نفس عمیق میکشم و سرمو میندازم پایین😂😂😂🤝

بنظرتون چند قرن دیگه منو کشف میکنه؟🫦

تاحالا یبار باهاش چشم تو چشم شدم از وسط خیابون بعدش سرمو انداختم پایینه😅هول کرده بودم😂

الانم دوباره رد شدم دستش زیر چونه اش بود  سرش تو کامپیوتر بود😂

پسرررررر بفهم دیگه 😄سر به زیری هم حدی داره 🫦چند ماهه دارم نگات میکنم خر بود فهمیده بود 😂😂

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگاه خالی فایده نداره چشمک‌بزن🤣🤣🤣

نهههه 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
2740

این که خیلی خوبه

یکی به من پارسال اومد اعتراف کرد بعد چند بار بیرون کنار هم قرار گرفتیم یکی دو دقیقه من نگاه کردم فهمیدم اونه اون دریغ از یک نگاه اصلا انگار نه انگار آدم پیشش بود بعد من الان اینجوریم که این چجوری شده که من و دیده؟ آخه اصلا نگاااااه نمیکنه دوروورشو

خودتو علاف نکن اینا مال سنته اون باید دنبال تو بیفته نگات کنه نه اینکه تو حواست بش باشه اون اصلا تو ...

بچه اصن تو باغ نیس😅♥️

معلومه ازوناس فقط تو کاره😅

میخوامتششششششش

بچه نیستم ک برا سنم باشه ۲۱ سالمه و ملا سخت پسندم ولی خب این بد نیس

منم رو شوهرم کراش بودم انقد نخ میدادم حتی ازکنارش رد شدم وبه خنده گفتم شماره بدم باورتون نمیشه بچه ها بعد 5سال زندگی مشترک هنوز نفهمیده اون دختره من بودم یادش نمیاد اصن😂😂

نترس خواهر میفهمه ایشالا 🤦🏻‍♀️😂😂

اخه کییی؟😅😂😂

اینقد پرته باید برم بزنم تو گوشش و بگم ازت خدشم میاد بلگه بفهمه😂😂

بچه اصن تو باغ نیس😅♥️ معلومه ازوناس فقط تو کاره😅 میخوامتششششششش بچه نیستم ک برا سنم باشه ۲۱ سال ...

میتونی تو کفش باشی خودت میدونی من برا خودت گفتم اذیت نشی همون ۲۱سن همین حسهاس😉

2706