2737
2734
عنوان

میشه بگین منظور این آقا از این کارا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خانما من نمیدونم چرا هرمردی جذبم میشه و من نمیدونم چیکار کنم خیلی ازار دهنده اس جدیدا اینجور شده ادم ...

چیزی که میخام بگم رو شاید اکثریت قبول نکنن ولی خب خودم تا جایی که دیدم واقعیت بوده 

اقایون اگه وقتی شمارو ببینن حس ازدواج بیاد سراغشون حس خجالت بهشون دست میده و به سختی میتونن بیان و حسشونو بگن و در ادامه هم خیلی طول میکشه تا با شما صمیمی بشن .

ولی اگه اون لحظه ای که دیدنتون حس کنن شما ادمی هستی که راحت پامیدی میان دور و برت میپلکن و به اصطلاح جلف بازی در میارن 

مشکل شما بخاطر ظاهرتون نیس احتمالا از این ادمای مهربون و ساکت و فداکار هستین واسه همبن حس میکنن گول زدنتون راحته

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
رشتت چیه

پرستاری

زندگی به من آموخت هیچ زندگی بدون درد نیست⚡ هیچ موفقیتی بدون تلاش نیست🎓 هیچ عشقی بدون اعتماد نیست❤️ ولی گاها بالا تر از سیاهی رنگی است و آن رنگ دل آدمه بی وجدانه🙂🖤
لعنت بهت با این تاپیکت بگم ناراحت نمیشی؟ یاده چیزی که نباید انداختیم🙂 من تازه بی حس شدم 

چرااااا

زندگی به من آموخت هیچ زندگی بدون درد نیست⚡ هیچ موفقیتی بدون تلاش نیست🎓 هیچ عشقی بدون اعتماد نیست❤️ ولی گاها بالا تر از سیاهی رنگی است و آن رنگ دل آدمه بی وجدانه🙂🖤
کادر درمانی؟ فرار کن ازش

بله 

چرااا

صدي به نودي ازت خوشش اومده حالا بگو من چرا ذوق كردمممم😍😂

راستش آنقدر ضدنقیصه رفتاراش خودمم گیج کرده

2706