2737
2734

من۲۲سالمه خودم امروزیم توی پوشش و رفتار صحبت کردن با جنس مخالف رو بد نمی‌دونم ولی اگه یه روزی دختر دار بشم تا زمانی که ۱۸سالس نشده براش موبایل نمیگیرم گوشی خودمو میدم استفاده کنه تنها نمیزارم جایی بره حتی پیش دوستش شب اجازه نمیدن خونه عمو دایی همه خاله بمونه حتی دوستاش به شدت رو روابطش با جنس مخالف حساسم و همیشه بهش گوشزد میکنم چون واقعن دوران بلوغ دوره حساسی هست حس میکنم موبایل دستش باشه یا با دوستاش بره بیرون تحت تاثیر قرار بگیره ولی با پایان دوره بلوغ محدودیتاش هم پایان پیدا می‌کنه ولی توی پوشش و تیپ و اینا کاملا آزاد و خود مختاره این محدودیت‌ها فقط دوره بلوغ که درگیر مسائل عاطفی نشه واقعا خودم میگم خوبه که پدر مادر تو سن کم بچه رو مواظبت کنن که درگیر مسائل عاطفی و دوستای ناباب نشه 

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

روش خوبیه 

گوشی نباید دست بچه داد 

اینایی ک توسن دوست پسرپیدامیکنن همش اسیب می ببینن

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین کلیاتش درسته بخصوص ک نمیزاری قبل 18 سال دوس پسر داشته باشه ولی سرگرمش کن و کلاسای مختلف ببرش

اگ گوشی گرفتی بد نیس ولی باید مدریت کنه و بهش یاد بده

خلاصه کاری کن رفیقت باشه ن اینک با زور این تربیت رو انجام بدی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731

بعد ازینکه باید تحمل کنیم دختران مجرد یا هنوز مادر نشده بیان توو تاپیک های بچه داری نظر بدن به این رسیدیم که نظریه های تربیتی بدن!

البته پایه ی حرفت کاملا درسته بشرطی که آموزش فونداسیون باشه نه اینکه رها در محدودیت ها

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
روش خوبیه  گوشی نباید دست بچه داد  اینایی ک توسن دوست پسرپیدامیکنن همش اسیب می ببینن

خودم از همین میترسم چون من ضربه خوردم که میگم نه خواهر داشتم نه جرئت داشتم به مامانم بگم چون بشدت بد میدونست

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
حالا همه میگید سختگیری فقط فحش بارون نکنید از همین الان نگرانم😂🤦🏻

خب دست آدم نیس که نمیتونی کنترلش کنی تو ندی بقیه گوشی میدن تو نگی از دوستاش یاد میگیره تو ندی میره دزدی 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

وای پریود جان،باید سخت گیری کرد منم نگران بچمم 🥺سه سالشه میگم خدایا این بچه رو چجوری تو این جامعه بفرستم مدرسه ،بیشتر بچه‌ها ( دور از جون هممون)بی تربیت و گستاخن

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
2706