2733
2734

بچه ها من وسواس فکری دارم رفتم دکتر قرص کلومیپرامین و ربسپریدون داده دیشب خوردم الان صبح پاشدم دیدم ب شدت گیج و منگم و بیحال و خیلیییی خوابالو و همش خواب بودم الان یکم بهترم تازه بنظرتون اثر کلومیپرامینه یا ریسپریدون؟ 🥺

آخرش مهاجرت میکنم🤝..  این خط__این نشون🤙🏼😌😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر دوش ،ولی ریسپریدون خواب آور تره .شاید دوزش بالا بوده برای شما  یا دفعات اوله بدنتون عادت نداره . از کم شروع کن 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
هر دوش ،ولی ریسپریدون خواب آور تره .شاید دوزش بالا بوده برای شما  یا دفعات اوله بدنتون عادت ندا ...

دوز 1 ولی نصف بخورم 

ببین وقتی رفتم پیش دکتر نسخه داروهارو داد گفت برو بده منشی ثبت کنه منشی گفت سیستم قطعه نسخه رو بزار ثبت کردم پیامک میاد برات کد رهگیری داروها ببر داروخانه بگیر منم یه عکس از نسخه گرفتم داشته باشم فرداش رقتم داروهارو گرفتم دیدم ریسپریدون ک تو نسخه دست نویس یوده تو داروها نیست مسئول داروخونه گفت تو سیستم ثبت نشدت جز داروها نبوده بعد ازاد گرفتم شب خوردم حالا از صبح حالم اینجوریه گیج و منگ بنظرتون منشی حواسش نبوده ریسپریدونو از قلم انداخته یا دکتر تو سیستم حذفش کرده؟ 

میدونم وسواس فکری خیلی بده منم اینجوریم وسواس فکریت چجوریه چه حالاتی داری؟ 

مغزم درگیر یه فکره کلیک کرده روش حالم ب شدت بد شده اصلا نمیتونم تحمل کنم افسردم کرده

احتمالا منشی ..چون ثبت با اون بوده 

سرج کن این دو باهم تداخل نداشته باشن  شایدم دکتر بخاطر تداخل دارویی حذف کرده . ولی هر دوش خواب آورن . 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2740
مغزم درگیر یه فکره کلیک کرده روش حالم ب شدت بد شده اصلا نمیتونم تحمل کنم افسردم کرده

قرص فقط اروممون میکنه میگن بهترین راه برای وسواس آگاهی از موضوع وسواسی هست روش کار کن