2733
2734
عنوان

چرا دلم سنگدان مرغ میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 40 پست
الان یه عده میان آخ و پیف میکنن که اینا چیه شما میخورین و ضرر داره و خوب نیست

ضررم داشته باشه خیلییی خوشمزه س هم دل هم سنگندان مرغ ولی من با جگر مرغ مریض مسموم میشم

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
با سیب زمینی🤌🏼🤤

من امشب شام جگر و سیب زمینی دارم با گوجه خیارشور، خیلی دوس دارم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من امشب شام جگر و سیب زمینی دارم با گوجه خیارشور، خیلی دوس دارم

وای نوش جونت دلم خواست😂

ما قورمه سبزی داریم جات خالی 

ولی دلم جگر و سیب زمینی میخواد😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
تو ذهنم همش میگم اگه چرخش کنم بعد باهاش کتلت درست کنم خوشمزه میشه یا همینجوری با پیاز سرخش کنم بازم ...

با پیاااززززز لامصب 

افتاد جلو چش منم🥲 

حیف باردارم میترسم بد باشع برام اگرنع فردا میدرستم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از دیار لکستان😎
تو ذهنم همش میگم اگه چرخش کنم بعد باهاش کتلت درست کنم خوشمزه میشه یا همینجوری با پیاز سرخش کنم بازم ...

کباب کندبا جیکرش واییییی 

من امروز خریدم

ولی دخترم گفت زرشک پلو درست کن لطفا خخخخخخ

2740
وای نوش جونت دلم خواست😂 ما قورمه سبزی داریم جات خالی  ولی دلم جگر و سیب زمینی میخواد😂

نوش جونت گلم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
نه والا 🫤کجاش میشه؟ چجوریه 

دقیقا قیافش مثل جیگر گوسفنده. طعمش نه اکثرا سرخ میکنن با سیب زمینی. قصابی ها دارن همشون

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست