2733
2734
عنوان

چرا دلم سنگدان مرغ میخواد

351 بازدید | 40 پست

گرسنمه ی کوچولو غذای ناهارم مونده بود خوردم هنوزم احساس ضعف و گرسنگی میکنم مثلا تو رژیمم😂باید برم مشت مشت کاهو و سبزیجات بخورم مگه این شکم پز میشه 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دوس دارم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2731

منم خیلی دوست دارم 

جگر و سنگدان رو از گوشت مرغ خیلی خیلی بیشتر دوست دارم

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

من عاشق جیگر مرغم. لامصب همه میگن ضرر داره نخور. ولی نمیتونم ازش بگذرم. 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2740
تو ذهنم همش میگم اگه چرخش کنم بعد باهاش کتلت درست کنم خوشمزه میشه یا همینجوری با پیاز سرخش کنم بازم ...

کبابش کن خب 

کبابیش خوشمزه تره

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2706