2733
2734
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5104 بازدید | 261 پست
همش بخاطر ناشکری وگرنه بهترین شغل رو دارن از نظر ساعت کار و حقوق و مزایا

به نظرتو یه خانم با 30 سال سابقه تدریس و مدرک دکتری حقشه تو این وضعیت حقوقش 20 تومن باشه 

دیدمکه میگم خیلی کمه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز الان داری خیلی راحت میگی خب نرن نرن دقیقا داره این اتفاق میوفته چند سال دیگه که کس ...

شرکت خصوصی که اتفاقا نه بیمه درست حسابی داره نه قرارداد نه بازنشستگی نه سبدی نه مزایایی.من والا اینهمه سال کار میکنم تا حالا ندیدم شرکت خصوصی به وعده بیمه کردنش عمل کنه.خودت باید بیمه بریزی وهمون حقوق خالی رو میگیری.تازه قرارداد هم امضا نمیکنن اکثرشون.مرخصی هم بامنت و هزار تا سوال جواب.ساعت ورود خروجت بیش از یک ربع تاخیر باشه از حقوقت کم میکنن.

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
والا پنج ماه نمیرن خرداد امتحاناته ۱۵ روز عید +روز تعطیلات مختلف پیش بینی نشده

حالا همون تایمی هم که میرن درس نمیدن که فقط حرف الکی میزنن ادم سر درد میگیره من واقعا از قشر معلم نفرت دارم (۹۰ درصدشون) هیچ خاطره خوبی از هیچ معلمی ندارم هروقت عصاب دارن خوبن هروقتم با شوهرشون دعواشون میشه یا پریودن سر بچهای مردم خالی میکنن

2731

دقیقا درس میگی 

انقد سر و دست میشکنن برن بعد ک وارد میشن غر زدناشون شروع میشه 

ساعت کاری کم تعطیلات زیاد 

کار خاصی هم انجام نمیدن واقعا درس دادن ب ی بچه کلاس اولی رو حتی ی بچه کلاس دومی هم میتونه انجام بده 

بچه ای ک ۲۴ساعته تو موبایله با بچه های دهه ۷۰ و ۶۰ مقایسه نکنید

اتفاقا باید بدجوری مقایسه کرد، بچه های الان بسیار دانا و باهوشن فقط تو تحصیلات میلنگن و تنها دلیلش سیستم بیمار آموزش پرورش و در راسش معلم های هستن که معلم نیستن

من هیچوقت واسه کامنت فشار نمیخورم، نگران نباش😉😉 شما گفتی همه دنبال پولن و کسی با علاقه سرکارش نیس ...

بحث مفتی کار کردن نیست وقتی درامد همه حقوق بگیرها تو یه رنج باشه و تغییری در کار نباشه اینکه اون بیشتر حقوق گرفت اون بیشتر خوابید و اعتراض به درآمد بقیه شغل ها معنی نداره هرکسی باید نسبت به علاقش انتخاب کنه که میخواد چه شغلی داشته باشه که چشمش به حقوق بقیه نباشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

چقد کامتتا در باره اینکه معلمو رو اعصاب بچها بودن زیاده خدایی میشه پاسخگو باشید؟؟؟

چتونه واقعا چرا اینجوریین؟

بنظر من کلاس درس شده محل عقده گشایی معلما جز سرکلاس جای دیگ نمیتونن زور بگن که 😐

2740
 دوست عزیز الان داری خیلی راحت میگی خب نرن نرن دقیقا داره این اتفاق میوفته چند سال دیگه که کس ...

والا بلا معلمان از همه کارشون راحت تره همه تو این شرایط معترضن ولی وضعیت معلمااا خیلییی بهتره مثل دانش آموز میمونن با اونا میرن مدرسه با اونا بر میگردن تو اون نه ماه سر جمع شاید پنج ماه برن مدرسه تااازه اونم اگر دبیر باشند لازم نیست کل صبح رو مدرسه بمونن حقوقشون اندازه یه پزشک و کارمنده که خیلییی بیشتر سختی میکشن پنج شنبه جمعه هم تعطیلن اگر قرار باشه کسی معترض باشه آخرین نفر معلمان هستن اینجوری که شما گفتین پزشکان هم دیگه حاضر نیستن ایران بمونن همه دارن میرن خیلییی بهشون فشار روحی وارد میشه ولی معلما اصلا اینجوری نیستن قبول کن خیلی ناشکری میکنن

به نظرتو یه خانم با 30 سال سابقه تدریس و مدرک دکتری حقشه تو این وضعیت حقوقش 20 تومن باشه  دیدم ...

خیلیاش با همین مدرک بیکارن و میرن کارگری. میتونن شغل دوم هم پیدا کنن حقوقشون بیشتر بشه. با این ساعت کاری خیلی هم پول خوبیه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
شرکت خصوصی که اتفاقا نه بیمه درست حسابی داره نه قرارداد نه بازنشستگی نه سبدی نه مزایایی.من والا اینه ...

درسته اما همه شرکت خصوصیا اینقدر داغون نیستن خودم یه مدت خصوصی کار کردم حجم کار بالا بود ولی حداقل‌ها رو رعایت میکرد 

خب شماهم اگر شغلتونو دوست نداشتید انتخاب نمی‌کردید اگر می‌بیند حقوقش کمه.  ابن از این و معلمی سروکله زدن باغچه هاش فقط یک درصدشه درامتحانات  برگه تصیح میکنن و آنقدر صحبت میکنن که من معلمی رو می‌شناسن به خاطره همین موضوع صداش خیلی خفیف درمیومد و مجبورند شغلش رو بذاره کنار  اگر معلمی بخواد روزی نیاد باید یک معلم دیگه رو جایگزین کنه وحقوقش هم خودش بپردازه این هاهم چنددرصدش هست و همینطور معلم هایی که دوشیفت هستن دیگه تایم خالی ندارن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
سه ماه حقوق بدون کار بهشون این حس رو داده که اون هفت ماه( با حذف تعطیلات ) رو هم نرن سر کار

چقدر بی شعور و وقیحی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

اتفاقا بچه های همین نسل ک‌شما میگی واسه ساعت کاری کم دنبال فرهنگیانن

روزانه کلی تاپیک میبینم ک چکار کنم فرهنگیان قبول شم؟

چکار کنم استخدامی اموزش پرورش قبول شم؟

بعد میرن توش میبینن با توقعاتشون جور در نمیاد از بچه های مردم طلبکار میشن

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2706