2737
2739
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5153 بازدید | 261 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اکثرا بچه ها رو هم  روانی کردن به هیچ عنوان هم البته ی تعدادشون سواد درست درمونم ندارن با ...

میدونی اتفاقا سواد دارن ولی وقتی اینجوری قضاوتارو میبینن دیگ دستو دلشون به کار نمیره که حق دارن خیلیییی

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731
خودتم که ب کارت اعتراض داری بعدم هیچی سرجاش نیس توکشورما نه شماحقته حقوقت نه پرستارها نه معلمها نه ...

من اعتراضی ندارم دارم میگم ساعت کاری خیلی متفاوته خب اینم علته تفاوت حقوقاس

عزیزم 

هر شغلی سختی کار خودش رو داره 

تا وقتی که تو مسیر یه کاری یه شغلی قرار نگرفتی به نظر من نمیتونی صد اون کارو بگی 

هر کاری مزایا و معایب خاص خودشو داره 

درسته همه آدما خودشون انتخاب میکنن ولی نسبت به شرایطی که اون موقع حاکم هست 

الان رفته رفته همه چیز رو به تغییر و تحوله 

کلا حقوق همه کمه چه کارمند چه کارگر

ولی نمیشه فقط ذره بین رو گرفت به تعطیلات و گفت خوبه دیگه راحتن 

بهتره جایگاه ها رو مقایسه نکنیم 

امیدوارم یه روزی همه شکر گذار هر آنچه دارن باشن

عزیزم باید تو محیط مدرسه باشی تا بتونی نظر بدی.کار معلمی طوریه که تمام ساعاتش مفید هست .واقعا در حد چند دقیقه وقت اضافی برای خودت نداری چون مسولیت تعداد زیادی بچه رو داری علاوه بر اون با خانواده ها درگیری.خانواده هایی با فرهنگ های مختلف که هر کدوم یه توقعی دارن.

معلمی شعلی بسیار شیرین ولی بسیار سخته.

و در مقایسه با کارمندهای سایر ارگان ها حقوق پایینی داره.شوهر من کارمنده خودم معلم.همسرم اصلا باورش نمیشه اینهمه تفاوت حقوق داریم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2740
عین حقیقته!!

به کوته فکری شما البته

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
من هیچوقت حتی یه لحظه ناراضی نبودم. با اینکه حقوقم خیلی کم بود ولی خداروشکر.    قبول دارم ...

انشالله خدا شمارو به موفقیت های بیشتری برسونه عزیزم 🌹🌹🌹

بین این همه که بد میگن لااقل شما خوبی هاش رو دیدید

😊
قربون دهنت حالا بیای اینجا از بدی معلما بگی میریزن سرت  ب شغلشون علاقه ایی ندارن گند میزنن تو ...

چرا باید به خودت اجازه بدی بد بگی مگه کی هستی؟

معلم های این نسل هم نه سواد دارن، نه اخلاق نه حس و روحیه معلمی.....

نمیدونم چرا انقدر ناله میکنن؟ گچ میخورین خدای نکرده؟ با دستگاه پلی کپی برگه امتحانی چاپ میکنید؟ با خط یازده میرید سر کار؟ کلاس درس های هفتاد نفره دارید؟ چتونه انقدر ناشکری دارید؟

2706