2737
2734
عنوان

دوستم بی جنبس یا من حسودم؟

86 بازدید | 4 پست

دوستم تازه وارد رابطه‌ شده بود بعد همش به یارو زنگ میزد و ساعت ها باهاش حرف می‌زد یا وقتی میرفتیم بیرون مدام بهش پیام میداد و زنگ میزد یا میرفتیم یه چیزی بخوریم بهش پیام میداد یا تو راه برگشت که پیاده میرفتیم تمام مدت باهاش حرف می‌زد و من کلافه میشدم راستش 

فک کنین با یکی ک دارین قدم میزنین دائم صحبت کنه کنارتون با گوشی 

بعد چن بار بهش گفتم این کارو نکن ولی اهمیت نمی‌داد و می‌گفت دوس پسرمه دیگه 

من واقعا از این کاراش لجم می‌گرفت 

یه بارم اومد خونمون شب فیلم ترسناک ببینیم موقع فیلم دیدن هی میرفت پیاماشو چک می‌کرد طوریکه اصن نفهمیدیم چی شد فیلم 

بعد آخر سر پسره یکاری کرد که کات کردن و من خیلی ازش عصبانی بودم و کلی حرف بارش کردم که خیلی بی جنبه هستی و... 

بعد چند وقت دوستم دوباره باهاش وارد رابطه‌ شد و به من هیچی نگفت الان حدود هفت هشت ماهه باهاش تو رابطس و تازه به من گفته 

که خیلی منو عصبی کرد و واقعا به حدی از عصبانیت رسیدم که میخواستم باهاش قطع رابطه کنم

علتشم این بود که خودش میگه تو خیلی با من بد رفتار کردی و من به این علت بهت نگفتم که دوباره باهاش وارد رابطه‌ شدم 

تعداد رای : 10
نظرسنجی
تو حسودی
1
10%
دوستت بی جنبس
2
20%
دوست بدرد نمیخوره کلا اونم از نوع دخترش
1
10%
جفتتون مشکل دارین
6
60%
خب رفتارش درست نبوده   این ۷،۸ ماه جوری رفتار کرده که تو متوجه نشدی برگشته بهش؟

نمیدونم هیچی به من نگفت 

البته خودش در توجیه رفتارش میگه که تو این مدت که به من نگفته بیشتر وقتا با یارو قهر بوده و چون نمی‌دونسته رابطش به سرانجام میرسه یا نه به من نگفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم هیچی به من نگفت  البته خودش در توجیه رفتارش میگه که تو این مدت که به من نگفته بیشتر وق ...

کلا رفتار اون اشتباه بود که پیش تو مدام سرش تو گوشی بود

ولی اینکه تو متوجه نشدی که با اون بوده یعنی چاره ای نداشت و پنهون کرد تا حرفی بارش نکنی

2731
کلا رفتار اون اشتباه بود که پیش تو مدام سرش تو گوشی بود ولی اینکه تو متوجه نشدی که با اون بوده یعنی ...

اهوم واقعا رفتارش خیلی رو مخم بود نمیدونم شاید چون خیلی وقت بود باهام دوست بودیم و همیشه باهم بودیم و یهو رل زد و انقدر به اون طرف چسبید و بی جنبه بازی درآورد که منو حساس کرد البته این دوستم مدت خیلی زیادی سینگل بود و خیلی خوشحال بود که رل زده