2737
2739
اره پسر ۵ساله

خدا حفظش کنه یار امام زمان باشه ان شاالله

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیمیری معدتو شستشو میدن برمی‌گردی طناب آویزون کن راه بدون پس و برگشت 

حالا اگه یکی از طناب پایین اوردش و فلج‌ شد چی کنه

این چه پستی میذارید اخه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2728

همینه که رو پروفایلته؟چقدر زیباست معلومه به مادر مهربونش رفته خدا هر دوتون رو از شر شیطان دور کنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اره پسر ۵ساله

من نمی‌دونستن بچه داری!

وقتی میخوای خودکشی کنی یعنی دیگه هیچ ارزشی برای خودت قائل نیستی به کنار

برای پسرتم نیستی؟!

دلت برای اون نمیسوزه که بعدش قراره به چه روز سیاهی بشینه؟

اصلا چرا میخوای خودکشی کنی

2738
قرص سرترالینو ریتالین هم دارم

ببین من میگم حداقل قبلش با یه تراپیست تلفنی صحبت کن،تو که میگی قصدت مرگه نهایتش یکم هزینه کن باهاش صحبت کن شاید دیدی نظرت عوض شد شاید از دیدگاه غلط داری نگاه میکنی

2706