2733
2739
عنوان

لیزر تو ۱۷ سالگی؟ کندلا🪄🔴

131 بازدید | 11 پست

میخام برم لیزر با دستگاه کندلا 

۱۷ سالمه اگه الان برم امکان برگشت هست؟

خسته شدم دیگه میخام یه دفعه ای خلاص شم از مو 🤭

راهنماییم کنین 

بعد اوناییم که با این دستگاه کندلا لیزر انجام دادن بگن راضی بودین؟

این حساب کاربری متعلق به ۳ نفر میباشد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من رفتم الان راضیم کاملا

چند سالگی رفتی عزیزم؟

اسم دستگاهت چی بود؟

ببخشید پر مو بودین شمام؟

چندجلسه رفتین؟

ببخشیدا اگه میشه جواب بده ممنونت میشم♥️

این حساب کاربری متعلق به ۳ نفر میباشد ...
زیر ۱۸ سال میشه رفت؟

بله

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 
2740
عهه،چه خوب خب چرا کسی به من نگفته بود زودتر برم😂🤦🏻‍♀️ من فکر میکردم حتما باید سن قانونی باشی

نه عزیزم یه دوستی داشتم ۱۲ سالگی لیزر می کرد

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 
چند سالگی رفتی عزیزم؟ اسم دستگاهت چی بود؟ ببخشید پر مو بودین شمام؟ چندجلسه رفتین؟ ببخشیدا اگه می ...

۱۷ سالگی. الکساندریت. نه من کلا ژن کم مویی داشتم برای همین الکساندریت برام بهترین گزینه بود. بعضی جاها مثل دست که خیلی کرکی و نازک بود که گفت اصلا نمیزنم بدتر در میان. ولی  فول بادی به جز دستا رو لیزر کردم. 

۸ جلسه رفتم.

خواهش میکنم گلم.