2737
2739
عنوان

میشه تورو خدا منو راهنمایی کنید

15 بازدید | 3 پست

دوستان من مشکل استرس غذایی دارم از وقتی ازدواج کردم مثلا بخوان برم سمت خانواده همسرم یا هرجای غریبه میترسم و استرس شدید میگیریم ک بخوام غذا بخورم،چون از بچگی بدغذا بودم ولی خب حتی بهترین غذا هم باشه باز من این حال و ترس بهم دست میده تو خونه هم میترسم و با زورغذا میخورم یعنی همین میخوام غذا بخورم استرس میگیرم یا فک میکنم حاملم و الان چجوری باید بخورم،ولی خب کم کم همش میخورم،دیشب رفتم روانپزشک بهم قرص داده و گفت اگه بخوای مصرف کنی تا یک یا دوسال نباید بچه بیاری،همسر من ب‌شدت بچه میخواد خودمم واقعا دوس دارم شرایطش رو داریم جز این مشکل من،ترس بارداری هم دارم ک مثلا بچه توشکمم باشه بعد من اینجوری بشم این ترس ها لسترس ها بیاد سراغم،اومدم خونه همسرم و مامانم میگن این قرص ها برات اعتیاد اور میشه خودت ب خودت کمک کن استرستو کم کن قرص بخوری دوباره بعدش بذاری کنار برات سخته تو میخوای مادر بشی و این حرفا،خودمم واقعا تو شک افتادم ک مدت طولانی قرص بخورم تو این سن26سالمه 

من قصدم این بود امسال بچه بیارم ولی خب از قبل عید این مشکلم شدید شد،قبلا فقط وقتایی ک میرفتم اونجا حالا با زور میگذروندم الان فوبیای شدیدی شده غذا خوردن برام ب نظرتون ی هفته سبک زندگیم و عوض کنم ورزش کنم و صبا زود پاشم چون تا ظهر میخوابم همشم خونه و توگوشیم،بیینم تو کم شدن فکر و خیالم تاثیر داره یا قرص هارو شروع کنم؟امروز ی کم باز بی قرارم و ترس دارم همش ب حاملگی و غذا خوردن و جایی رفتن فک میکنم حالم بد میشه،نمیدونم چی کنم 

قبلا اتفاقی افتاده استرس دارید

ببینید به این فکر کنید این فکرای که می کنید فقط توی ذهن خودتونه و بیرون اصلا اتفاق نمی افته و واقعا همین هست 

استرستون کم میشه فکرای منفی داره به زندگی شما غلبه می‌کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم واسه استرس شروع کردم قرص میخورم اینجور مشکلات با قرص حل میشه دکتر صلاح دیده که برات نوشته عزیزم وگرنه منم واسه استرس خیلی سعی کردم با روشهای خودم جلو برم درمان نشد فقط موقت بود قرصم یهو قطع نمیکنی ک وابسته شی دکتر کم کم قطع میکنه و جایگزین میده

2731