2733
2734

دعا کنید منم ازدواج کنم و سر و سامون بگیرم🥲۲۶سالمه بهترین موقعیت و شرایطو دارم ولی یا کسی نمیاد یا اگرم بیاد سطحش خیلی از من پایین تره ترو خدا واسم دعا کنید اونی که مد نظرمه پیدا شه🙏🏻

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات ۱۰۰ صلوات میگم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

سوره یس بخون زیاد

چهارقل زیاد بخون

ان شاءالله که ی ازدواج خوب داشته باشی عزیزم برات صلوات فرستادم

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
یه دنیا ممنونم ازت ایشالا خدا صد برابر ثوابشو بهت بده🙏🏻

ممنونم ازت 🥲

2738

اگر خواستید تاپیک آخرمو ببینید ان شاالله حاجت بگیرید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید