2733
2734
عنوان

کارم خوب بود اینطوری کار جاری مو تلافی کردم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت حق میدم واقعا یه عده برای حرص در اوردن اینکارو میکنن .خب مگه کمبود. داره لباس لختی برا شوهر یه تفر دیگه میپوشی

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2731
2740
به نظرم کارتون خیلی زشت بوده و منبعد نگید به من چه تیپش به خودش ربط داره چون با این کارتون ثابت کردی ...

جبران کنه منم جوابشو میدم

وقتی کسی کاری میکنه ۲۴ ساعت جلوی دروبین عروسیه به منه عروس فرصت نمیده باید بهواینجاششم فکر کنه من فیلمو برای فامیل باز میکنم نگاه کنند.

واقعاااا هیچ چیز نفرت انگیز تر از این ادمای حزب باد و باری به هر جهت نیست اه اه منم خیلی دیدم اطرافم. فقط برای جلب توجه و فرشته نشون دادن خودشون مث آفتاب پرست رنگ عوض میکنن. اینا انگار هویت و شخصیت ثابتی ندارن

2706